Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 maja 2013, 18:55 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
A najfajniejsze jest to, że "szef wszystkich szefów z czerwonych aut" ciska się i miota z pismami od prawnika za cokolwiek, a nic tym nie wskóra ;) Ja nie wiedziałem, że moja działalność aż tak źle działa na nerwy. Kurczę, szkoda :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2013, 7:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 maja 2013, 7:49
Posty: 11
Wiecie co ludzie w głowie się nie mieści jak czytam te wszystkie wasze wypociny. To nie ich poczynania są godne ukarania ale wasz poczynania i naprawdę prostackie zachowanie.
Śmiem twierdzić, że połowa z was nie lubi a raczej nie toleruje ich tak jak Policji hmm ? bo tak naprawdę na Policje wszyscy robicie nagonkę, gadane jest jaka to policja nie jest itp a tak naprawdę jak przychodzi co do czego i coś się komuś stanie to wszyscy strzelacie z ucha na komendzie :) Boże Polska to jednak bardzo zacofany kraj ! Dr.Skacz , Dr.Kicz, Komandos itp za kogo wy się macie ?? Skoro jesteście takimi obrońcami uciśnionych ludzi to pokażcie swoje osoby i zróbcie coś z tym bo na forum to napie******* a gówno robicie a skoro wam się tak nudzi prostaczki to weźcie podnieście swoje pupki i zróbcie coś ze sobą a nie ludzi szykanujecie słownie -> no cóż ale co można od was wymagać w końcu zachowanie a przede wszystkim wychowanie i kulturę osobistą wynosi się z domu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2013, 8:54 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Kolego krótko i na temat, bo pier**sz jak mało kto. Jeśli chcesz mnie krytykować to rób to merytorycznie, a nie za pomocą
Cytuj:
Śmiem twierdzić, że połowa z was nie lubi a raczej nie toleruje ich tak jak Policji hmm ? bo tak naprawdę na Policje wszyscy robicie nagonkę, gadane jest jaka to policja nie jest itp a tak naprawdę jak przychodzi co do czego i coś się komuś stanie to wszyscy strzelacie z ucha na komendzie

Co to za argumentacja z tzw. "pupki".
Po drugie skąd wiesz, że
Cytuj:
bo na forum to napie******* a gówno robicie
? Nie wiesz tego, ale piszesz, bo Ci się tak wydaje.
I na koniec osobiste wycieczki
Cytuj:
no cóż ale co można od was wymagać w końcu zachowanie a przede wszystkim wychowanie i kulturę osobistą wynosi się z domu.

Kim Ty jesteś człowieku? Co Ty sobą reprezentujesz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2013, 9:19 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
a to się pan tymczasowy.. nam zdenerwował :smt096
tymczasowynikt pisze:
Śmiem twierdzić, że połowa z was nie lubi a raczej nie toleruje ich tak jak Policji hmm ? bo tak naprawdę na Policje wszyscy robicie nagonkę, gadane jest jaka to policja nie jest itp

-a to ciekawe bo mam przyjaciół w policji :grin:
-to bardzo porządne chłopaki są!!!
przy okazji pozdrawiam wszyskich funkcjonariuszy
-także panie tymczasowy.. daruj sobie tego typu wpisy!!!
-chcesz nas krytykować prosze, ale jak napisał kolega dr.Skacz(pozdrawiam) rób to merytorycznie!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2013, 12:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 mar 2013, 0:23
Posty: 5
Padają jakieś oskarżenia i jakieś stwierdzenia, ale ja mam naturę niedowiarka i nie wierzę w to co piszecie... Oszustwa, kradzieże... czego tam jeszcze nie wpisaliście... gwałtów?

Skoro tacy kowboje i bandziory z tych fenixów to dlaczego w pudle nie siedzą?

Pisma od prawników już się pojawiły... więc to już nie są żarty. Klepnąć jak komandos, że ktoś jest oszustem łatwo... Ale możesz się później z tego tłumaczyć... Ja tam wolę uważać na słowa :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2013, 12:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 mar 2013, 0:23
Posty: 5
Panie komandos, a propos legitymowania... To jeżeli FENIX jest firmą ochrony (piszecie, że jest), to może legitymować. Każdy pracownik ochrony może wylegitymować, tak jak służba porządkowa na masowych imprezach.



Dr. Kicz pisze:
Legitymują i pouczają, że przed 18-stką nie można siedzieć w aucie. Wczoraj dzieci straszyli


To legitymowanie i pouczanie ludzi to chyba nawiązanie do rozmowy na faceboku z Adrianem B. :-) Tam też padło stwierdzenie, że pracownicy FENIXa nie mogą legitymować, zostało to napisane w formie APELU... "Ludzie nie dajcie się (...) nie mogą Was legitymować, nie mają takiego prawa!"
Nawet Pani Ewa G. się pod tym podpisała :-D
A to przecież bzdura!!! Jasne, że mogą legitymować... A jak ktoś nie ma na ten temat pojęcia to niech ludzi w błąd nie wprowadza... Tak jest na forum, ktoś coś chlapnie, a reszta wierzy w to i później ciężko odwołać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2013, 12:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Znasz się kolego jak świnia na gwiazdach.
Ochrona poza obiektami chronionymi przez siebie i takimi też imprezami może nam brzydko mówiąc skoczyć.
Pierwszy z brzegu link:
http://www.srebrni.pl/prawo-i-finanse/2 ... mowac.html

cyt:
Na terenie obiektów chronionych ograniczone prawo do legitymowania nas przysługuje pracownikom agencji ochrony osób i mienia. Zanim pracownik agencji poprosi nas o jakikolwiek dokument (przepustkę, identyfikator, dwód itp.) musi podać swoje imię i nazwisko, pokazać swoją legitymację służbową, a także podać podstawę prawną i przyczynę legitymowania.


W przypadku imprez masowych (koncerty, mecze itp.) służby porządkowe zabezpieczające te imprezy mają prawo zażądać od nas dokumentu tożsamości, jeśli sytuacja tego wymaga. Przed wylegitymowaniem pracownicy tych służb muszą podać nam swoje imię i nazwisko, pokazać legitymację oraz podać podstawę prawną i przyczynę legitymowania."


Poza tymi miejscami ochroniarze mogą nas pocałować w cztery litery.

Gdyby taki macho spróbowałby mnie zatrzymać, czy użyć środków przymusu bezpośredniego w przypadku gdybym nic nie zrobił (odpada pretekst obywatelskiego zatrzymania) to sprawa skończyłaby się w sądzie i walczyłbym z pajacem o zadośćuczynienie.

Jeśli właśnie tak Was szkolą, to nie dziwię się że o ochroniarzach większość ludzi ma delikatnie mówiąc średnie zdanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2013, 14:40 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Gobo 100% racji, a kolegę jacmg chyba trochę poniosło lekko mówiąc 8)

Ochroniarzyki na ulicy mogą nam jedynie ładnie powiedzieć: Dzień dobry, w czym mogę pomóc :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2013, 15:53 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
panie jacmg tak się składa że znam darze ustawę o ochronie osób i mienia oraz większość aktów wykonawczych także w tym temacie nie zabłyśniesz - a to peszek
kolego goboo dziękuje za wytłumaczenie panu jacmg czym jest legitymowanie
- aha kto powiedział że wszyscy pracownicy czerwonych aut są Be
- a główny komandos od czerwonych aut jest oszustem czy to się komuś podoba czy nie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2013, 16:08 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Oj, oj ktoś chciał zabłyszczeć, ale nie udało się. Czytałem kiedyś komentarz pod jakimś artykułem na zgorzelec info, że Fenix to ma większe uprawnienia niż SM, ale mniejsze niż Policaj. Jak się czyta takie głupoty, to się płakać chce, że tacy ludzie mają prawo głosu...
Proszę powiedz mi, że jesteś podstawiony i nie myślisz tak naprawdę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2013, 8:56 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
gobo007 pisze:
Poza tymi miejscami ochroniarze mogą nas pocałować w cztery litery.

dłoń :smt003

Dr.Skacz pisze:
Czytałem kiedyś komentarz pod jakimś artykułem na zgorzelec info, że Fenix to ma większe uprawnienia niż SM, ale mniejsze niż Policaj

ludzie nie mysla po prostu...

A mnie cholera nie chca zatrzymac nooo :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2013, 9:25 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Mnie też nie, nie wiem dlaczego. Z utęsknieniem czekam na ten moment, ale on nie chce nadejść...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2013, 18:33 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
a ja widziałem szefa wszystkich szefów od czerwonych aut ...
-ależ nam chłopina zmarniał :smt078
- pewnie bycie "lewym" komandosem strasznie go męczy ...
- a może to sumienie...?
...nie przecież on nie ma sumienia, bo gdyby miał to by nie oszukiwał ludzi!
...panie komandosie niech pan się już nie męczy, proszę się oddać w ręce prawdziwych funkcjonariuszy
i odkupić winy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2013, 18:56 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 20:38
Posty: 9
Gorzej to tylko wyglądał w wojsku w Szczawnie,
upps znaczy się w Iraku :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2013, 19:04 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
o rany to on był w iraku? ! :smt068
- kogo tam szkolił saddama?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..