Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 7:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lut 2014, 9:07 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
rzezimiech pisze:
Ciebie bym się nie bał nawet w ciemnej uliczce patrząc po fotce profilowej

Nie ty pierwszy się dałeś nabrać na to, słyszałem o nim straszne historie..... Nie dość że blokuje marsze i wypowiedzi na forum to może ci zablokować gaz.... Nawet nie wiesz co może dokonać wkurzony fotograf ze swoją bandą tęczowych jednorożców :smt003 . Tacy już oni są...... i jeszcze Marsz i atmosferę zepsują.....
YELLO_35 pisze:
Zdanie na mój temat Twoje i Tobie podobnych znam...

A nie mówiłem .... już cie ma na celowniku ... ach ci gazownicy ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 9:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Yeloo sam atakujesz personalnie, wyśmiewasz tematy o których nie masz pojęcia i robisz z siebie króla internetu i internetowej beki. A teraz pewnie Ci smutno, że ludzie Cię tak widzą, dla mnie niestety wyglądasz tak (obrazek poniżej) bo zamiast o meritum to jeszcze nie widziałem tematu w tym dziale żebyś się normalnie wypowiedział.
Obrazek
masz "ale" czy lament do mnie i mnie podobnych ( nie wiem kto jest mi podobny) to przyjdź na mecz Nysy, przyjdź na manifestację czy nawet jak zbieramy dary i mi to powiedz :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 9:28 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
rzezimiech pisze:
Yeloo sam atakujesz personalnie...


Gdzie w tym wątku byłem tym pierwszym?

rzezimiech pisze:
A teraz pewnie Ci smutno


Okropnie... :oops:
Chyba się po tym nie pozbieram...




Ty tak poważnie? :roll:


rzezimiech pisze:
i mi to powiedz


Ale co? Że unikacie podawania trasy? Czy co?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 9:30 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
fisban pisze:
słyszałem o nim straszne historie...


Ty kpiarzu...
Nie strasz userów ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 9:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
rzezimiech pisze:
dla mnie niestety wyglądasz tak (obrazek poniżej) (...)
masz "ale" czy lament do mnie i mnie podobnych ( nie wiem kto jest mi podobny) to przyjdź na mecz Nysy, przyjdź na manifestację czy nawet jak zbieramy dary i mi to powiedz :)

no i cały misterny plan globalnego ocieplania wizerunku w p...u :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 10:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Spoko, będzie po marszu msza, pójdzie Rzezimiech do komunii i znowu będzie pełen miłości do bliźniego. Zrobi jakąś akcję, powoła na miłość do ojczyzny, wspomni o walce z lewactwem i będzie mu wybaczone.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 10:12 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
rzezimiech pisze:
masz "ale" czy lament do mnie i mnie podobnych

No wreszczie ktoś ci z "warszawska " powiedział :smt003...... Podoba mi się wyraz twarzy tego dużego na obrazku. ]:-> Jakby mu założyć okulary i przykleić delikatny uśmiech no wykapany Yello :smt027, bloker Marszów i wolnego słowa w necie ..... A tak z drugie strony to dlaczego nie integrujesz się ze zgorzeleckim społeczeństwem i nie pójdziesz na Nyse??? Podstępem mógłbyś założyć habit i nawracać "kiboli" ]:->

neandertalski pisze:
no i cały misterny plan globalnego ocieplania wizerunku w p...u :/


Wreszcie ktoś obnażył jego prawdziwy plan ..... A mówili zostań adminem to będą Cię lubili.... mówili... ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 10:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
gobo007 pisze:
Spoko, będzie po marszu msza, pójdzie Rzezimiech do komunii i znowu będzie pełen miłości do bliźniego. Zrobi jakąś akcję, powoła na miłość do ojczyzny, wspomni o walce z lewactwem i będzie mu wybaczone.

kto mówił, że pójdę do komunii ? Na Twoje nieszczęście większość społeczeństwa jest wiary katolickiej i skoro pewne środowiska zgłaszają, że chcą marsz zacząć mszą i dla mnie to normalne.
No cóż akcje będziemy robić co trochę, ba zakładamy nawet "Narodowy Zgorzelec" i wśród młodzieży z tego co widać mamy poparcie a takie poglądy jak Twoje na całe szczęście wymierają ;)

Czekam aż kiedykolwiek na tym forum ktoś odniesie się do czegoś merytorycznie :D normalnie poziom jak na onecie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 10:35 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lut 2014, 10:21
Posty: 6
Takie marsze są potrzebne chociaż będzie powód do wyjścia z domu :D A jak Wy wolicie gnić w swoich norach i cwaniakować na forach to Wasza sprawa :twisted: Ja sie tam zjawie Peace Joł 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 11:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Róbcie akcje jakie chcecie, byle nie wiązało się to z agresją, a ta niestety ruchom prawicowym obca nie jest. Gdy brakuje argumentów słownych sięgacie po takie pierwotne rozwiązania.
O poparcie Waszych poglądów też się nie martwię - jakoś lawinowo zwolenników prawicy nie przybywa, póki co do sejmu szans się dostać nie macie, więc mało kto zwraca uwagę na to czym się zajmujecie.
Kościół też Was wiecznie chronić nie będzie - coraz więcej osób się od niego oddala - między innymi przez kontakty z ruchami narodowościowymi. Dla Was to wygodne rozwiązanie. Gdybyście mieli sami się promować, to nikt by o Was nie słyszał, a maszerując w jednym rzędzie z proboszczem macie przynajmniej reklamę za darmo.

Młodzież też tylko wykorzystacie do swoich celów, bo na pewno nie pomożecie im w starcie w życie w cywilizowanym, ogarniętym globalizacją świecie. Nie da się żyć w nim i walczyć z wszystkim dookoła upatrując spisków i walcząc z duchami przeszłości. Jedzenia ani pracy to nikomu nie zapewni. Jeśli się mylę, to powiedzcie co zaoferujecie tym ludziom? Bojówki? Będziecie niszczyć korporacje, podpalać i grabić markety? Jaką pracę i gdzie im zaoferujecie, gdy już odetniecie się od sąsiadów, gdy przepędzicie zachodnie firmy z Polski? Przy zbiorze kartofli?
Każdy z nas był kiedyś fantastą i wierzył, że uda mu się zmienić rzeczywistość. Nie ma się jednak czym przejmować - zwykle z wiekiem to mija. Pojawiają się rodziny, dzieci i diametralnie zmienia się punkt widzenia - idealizmami i pustymi frazesami nikt się nie najadł. Niejeden już narodowiec, punkowiec, czy inny wywrotowiec schował glany do szafy i wbił się w garnitur.
Pozdrawiam
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 11:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
masz gobo jakiś osobisty uraz do rzezimiecha?
"paczka dla kombatanta" źle, bo błąd w plakacie, "marsz" źle bo parada lepsza... hejtujesz na dzień dobry w iście (jak ktoś już to zauważył) onetowy sposób a jak koleś dał się sprowokować to tworzysz elaboraty o agresji tych złych prawicowców czy narodowców. :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 11:30 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
masz gobo jakiś osobisty uraz do rzezimiecha?

Może "Narodowy Zgorzelec" nie przyjął gobo na członka ]:->......... bo za stary i dlatego tyle jadu i nienawiści w jego postach..... ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 11:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Kiedy maszerowałem w jednym rzędzie z proboszczem skoro ja nawet do kościoła nie chodzę ?
Kiedy użyłem kiedykolwiek agresji ?
Kto niby chce przepędzić zachodnie firmy z Polski i odciąć się od sąsiadów?
Nie wiem skąd bierzesz te tezy.

Co do poparcia, wiadomo, że nie jest ono duże w skali całego społeczeństwa jednak widoczny jest trend coraz większego poparcia ruchów narodowych i wolnościowych wśród młodzieży i jest to trend wzrastający. Widać to po marszach,akcjach, "lajkach" i wszelkiego rodzaju liczbach. Dopóki nie nastąpi wymiana pokoleń tak wolnościowcy jak i RN nie mają szans na zwycięstwo w wyborach, jednak zmiany w moim pokoleniu są pozytywne ( z mojego punktu widzenia) nawet patrząc na sam Zgorzelec i widząc ilu ludzi działa i chce działaś w przedziale wiekowym 16-21 lat.

Akurat oferujemy sporo jeżeli chodzi o samorozwój (sportowo,intelektualnie), żadna organizacji społeczna czy polityczna pracy nie zapewnia w normalnych krajach, ale , że żyjemy w patologicznym kraju gdzie za przynależność do PO czy SLD ma się posadki.

Narodowcy nie noszą glanów...znowu nie wiem skąd ta teza ? Takie organizacje jak np. MW właśnie chodzą raczej w garniturach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 11:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Tadam chciałbym zauważyć, że nigdzie w naszych akcjach nigdy nie było agresji i nawet jako Ci "źli kibole" ( chociaż mam świadomość, że z wypowiadających się tutaj w ten sposób ludzi to żaden nigdy prawdziwego kibica na oczy nie widział ) potrafiliśmy współpracować ponad podziałami np. w sprawie zbiórki darów dla kombatantów.

I co do plakatu dla przypomnienia nie był to nasz plakat, nie była pomyłka naszą winą - Zwracam honor to był bodaj Marco który mówił, że nie weźmie udziału bo nie pasuje mu nick


Ostatnio zmieniony 07 lut 2014, 11:46 przez rzezimiech, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 11:41 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
ja powiem nawet więcej, nie ma nic gorszego nic stygmatyzacja ruchu narodowego... tak, naprawdę tak uważam, do takich wniosków dochodzę :) sanacyjna penalizacja narodowców przedwojennych, później po wojnie jak było każdy wie, wszystko to sprawiło jakieś pomieszanie z poplątaniem, które wcale się źle nie zaczynało - prawda mało popularna jest taka, że to właśnie narodowcom i Dmowskiemu Polska zawdzięcza odzyskanie niepodległości a nie picerowi Piłsudskiemu. walka polityczna wynaturza każdy nurt, nawet komunizm który miał szansę zostać czymś w rodzaju laickiego chrześcijaństwa też zamienił się w wykolejonego psychopatę...
w dzisiejszym świecie globalizacji, ale chyba przede wszystkim globalnego kapitału myślę, ze narodowcy mogliby też znaleźć miejsce na swój głos, ale to musi być głoś rozsądku a nie w kółko marsze, msze, ekshumacje, zemsty, zdrady, ofiary, pomniki blablabla. po zachłyśnięciu się globalizacją, jako państwo olaliśmy nasz tzw. interes narodowy i zaczyna to się pomału mścić, na nas jak i na każdym innym słabym kraju, który na arenie międzynarodowej podmiotem polityki międzykrajowej nie był i nie będzie, naiwne postrzeganie unii europejskiej jako dobrodziejcy nie było chyba zbyt rozsądne. miło byłoby aby w związku z tym jakaś rozsądna frakcja broniąca interesu narodowego powstała, tylko nie za bardzo widać chętnych, bo w sumie z krytyką unii europejskiej jest podobnie jak z krytyką watykanu - każdy kto się tego podejmuje wychodzi na oszołoma.
dlatego, że jeszcze chyba coś tam pamiętam z tego jak to jest być młodym z jednej strony rozumiem trochę narodowców, ale z drugiej to ręce mi opadają jak widzę jak się do tego wszystkiego zabierają...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 278 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..