Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 1:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lut 2014, 11:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
rzezimiech pisze:
widoczny jest trend coraz większego poparcia ruchów narodowych i wolnościowych wśród młodzieży i jest to trend wzrastający. Widać to po marszach,akcjach, "lajkach" i wszelkiego rodzaju liczbach..

Fatktycznie same zalety poparcie wśród młodzieży.Tylko czy owa młodzież ma pojecie o historii? pewnie połowa z nich uczy się w niemieckich szkolach i pojecia o historii Polski nie ma. Ale najważniejsze sa laiki....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 12:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Nie wiem czy masz świadomość ale większość mieszkańców Zgorzelca uczy się w szkołach w Polsce, podobnie wszyscy mają historie i z tego co widać np. po zainteresowaniu wykładem Leszka Żebrowskiego czy też ewentualnym spotkaniem z kombatantami w Zgorzelcu sporo osób z naszego miasta historią się interesuje.
Po co Marco piszesz tezy z sufitu ? To aż staje się nudne..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 12:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie mam nic do Rzezimiecha, bo przecież go nawet nie znam.
Znam na żywo Yello, Neandertalskiego, Tadam`a i wielu, oraz wielu innych z forum zgorzelec.info i nie tylko. By kogoś poznać nie wystarczy pisać na forum - dla mnie idealnym przykładem jest tutaj znany w Zgorzelcu Czarek - na facebooku, czy forum zgodzić się z nim nigdy nie mogę, natomiast na żywo, przy piwie rozmawia nam się dobrze i często dochodzimy do podobnych wniosków i jakoś nigdy sobie po twarzy nawet nikt nie dał:)
Więc proszę mi tu nie wyjeżdżać z nienawiściami, bo to zupełnie mija się z prawdą. Jeśli ktoś mnie irytuje, to po prostu go ignoruję, a nie zaczynam nienawidzić:) Na to trzeba sobie zasłużyć:)

Zgadzam się z wypowiedzią Neandertalskiego - zapatrzeni w nowoczesność i globalizację za szybko i niepotrzebnie oddaliśmy, zlikwidowaliśmy, czy tanio sprzedaliśmy swoje "skarby narodowe".
Powinniśmy jednak z tego wyciągnąć wnioski i dbać lepiej o to co nam zostało, albo przynajmniej lepiej to cenić.
Bądźmy też obiektywni - do rozkradania Polski w dużej mierze przyłożył się również w ostatnim 20-to leciu kościół katolicki tak przez Was wychwalany - choćby poprzez konkordat.
Ja pozytywnej roli kościoła nie dostrzegałem i dalej nie dostrzegam.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 12:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Problem w tym, że nikt z naszej grupy nie wychwala Kościoła Katolickiego i nawet mogę powiedzieć, że w tej sprawie się z Tobą zgadzam. Nie wiem więc dlaczego próbujesz mi przyszyć łatkę katolickiego fanatyka ( a więc dla zwykłego człowieka oszołoma) skoro nim nie jestem i osobiście nie znam żadnej takiej osoby z mojego środowiska.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 12:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
rzezimiech pisze:
osobiście nie znam żadnej takiej osoby z mojego środowiska.

rzezimiech a o tej akcji kiedyś słyszałeś?
http://www.nacjonalista.pl/akcja-obronimy-katolicyzm/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 12:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
neandertalski pisze:
rzezimiech pisze:
osobiście nie znam żadnej takiej osoby z mojego środowiska.

rzezimiech a o tej akcji kiedyś słyszałeś?
http://www.nacjonalista.pl/akcja-obronimy-katolicyzm/


bądźmy jak to powiedział gobo obiektywni. Rzezimiech pisze o marszu. Mi też ciśnie się na klawiaturę pierdylion przykładów dlaczego socjalizm jest zły a zwłaszcza socjalizm unijny (słyszeliście, że po żarówkach na tapetę poszły odkurzacze?) i nie wplatam w wątek tego, że Hitler był socjalistą a Stalin Komunistą... bo to zwyczajnie nie ma sensu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 12:46 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
...dla mnie idealnym przykładem jest tutaj znany w Zgorzelcu Czarek - na facebooku, czy forum zgodzić się z nim nigdy nie mogę, natomiast na żywo, przy piwie rozmawia nam się dobrze i często dochodzimy do podobnych wniosków i jakoś nigdy sobie po twarzy nawet nikt nie dał:)


To ja podobne odczucia mam względem Cichego (już tu nieobecnego) - nigdy się nie zgadzaliśmy ale przy piwie nam się dobrze rozmawiało :smt020
Nawet go polubiłem choć on pewnie wolałbym o tym nie wiedzieć... :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 12:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
i ja z Cichym piwo piłem i kłaniamy się sobie mijając się na chodniku, choć na pewne sprawy mieliśmy i myślę, że nadal mamy dosyć rozbieżne poglądy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 12:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
neandertalski pisze:
rzezimiech pisze:
osobiście nie znam żadnej takiej osoby z mojego środowiska.

rzezimiech a o tej akcji kiedyś słyszałeś?
http://www.nacjonalista.pl/akcja-obronimy-katolicyzm/

a co to ma wspólnego z moim środowiskiem czy kibicami Nysy ? Zwłaszcza,że nie popieram osobiście NOP-u ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 12:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
rzezimiech pisze:
a co to ma wspólnego z moim środowiskiem czy kibicami Nysy ? Zwłaszcza,że nie popieram osobiście NOP-u?

sam nie wiem jak mi się to skojarzyło ;)
http://www.nop.org.pl/tag/nysa-zgorzelec/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 13:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
To, że NOP przychodzi na nasze akcje nie oznacza, że są z nami jakoś związani. Podobnie teraz przyjdą na marsz tak jak PiS czy Solidarna Polska, nie oznacza to, że jest to moje środowisko, każdy kto chce może pomóc nie mam zamiaru stosować totalitarnych praktyk jak niektórzy i wykluczać kogoś z politycznego dyskursu bo ma inne zdanie niż ja ;).
Jakbyś był taki do przodu na jakiego starasz się kreować wiedziałbyś, że kibice szczególnie Śląska z NOP-em od jakiegoś czasu mają nie po drodze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 13:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
jestem starszym panem i nie jestem zorientowany kto, gdzie, z kim, za ile i dlaczego - stąd i moje niezrozumienie dla sytuacji, o które mogę mieć pretensję zresztą tylko do siebie. dlatego pozostaje pogratulować szerokiej koalicji z organizacjami, partiami i kościołami które wymieniłeś i z którymi zresztą nic Cię nie łączy a nawet ich nie popierasz. miłej zabawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 13:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Skoro nie orientujesz się w temacie to nie wiem po co siałeś ferment.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 14:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
jestem kibicem praktykującym kibicowanie od lat kilkudziesięciu i z ąlem patrze jak takie małe lokalne kibicowskie organizacje dają się wciągnąc w walkę polityczna i są poprostu ramieniem , orenżem ekstremalnych organizacji obecnośc NOP nie oznacza koalicji ale śmierdzi jak każde gówno. To, że wdepnąłeś nie oznacza ,że zrobiłeś ale smród jest chyba przyznasz .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2014, 14:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
bog180 pisze:
jestem kibicem praktykującym

kibolem jesteś i tyle! ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..