Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 7:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 mar 2014, 23:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
oficjalny raport PZPN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 0:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak można Was traktować poważnie, gdy na flagach macie napis "lepiej być martwym niż czerwonym".
Ludzie! Zapytajcie Waszych matek, czy wolałyby syna komunistę, czy nagrobek na cmentarzu i syna 2 metry pod nim.
Czy bierzecie pod uwagę, że część komunistów nie działała z wyrachowania, a rzeczywiście w coś wierzyła, tak jak i Wy teraz?:) Nie różnicie się niczym- macie idee i się nim poświęcacie. Kto wie, jak Was oceni historia?
Patrząc na średnią wieku w Waszej organizacji zastanawiam się, co większość może wiedzieć o komunizmie, skoro w tym czasie albo zapełnialiście pieluchy, albo Was jeszcze na świecie nie było! Opieracie się na opowieściach starszych kolegów? I to wystarczyło, by budować swój światopogląd na tak wątłych fundamentach? Przerażające.
Pozdrawiam
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 7:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
moze właśnie dlatego nawet jak trafie na stadion to jestem dalejo od Was . Zupełnie inaczej widze nacjonalizm , starm sie unikac wrogów a nie ich pilnie szukac Patriotyzm tez raczej rozumie jako chęć pomocy krajowi bez wzglądu na barwy a nie konieczxnie chce udowodnić że tylko mó a właściwie to tylko ja mam monopol na patriotyzm i każdy kto ysli inaczej to wróg i Rzezimiech- patrz wczorajszy mezc w Warszawie ten tłum w kominiarkach to patrioci?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 7:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
Gobo wolałbym być martwym ale umrzeć z honorem, zasadami jak wielu patriotów ( którzy umarli, stracili zdrowie) niż być zdrajcą czy zbrodniarzem jak komuniści czy naziści którzy wymordowali kilkadziesiąt milionów ludzi na całym świecie.

Bog-co ma zadyma na stadionie do patriotyzmu? Z innej beczki patrząc to ludzie głosujący na PO też patriotami nie są bo przecież robi się z krajem to co robi.. czy ludzie biorący piko tak u nas popularne to patrioci ? Z takich subiektywnych wyliczanek wynikałoby, że osoby będące u władzy (Sejm,Senat,Rada Miasta itp) to z patriotyzmem czy dobrem Polski nie mają nic wspólnego a wszystko to spisek.

Dla mnie powinno być jak w Szwecji gdzie jeżeli się biją osoby zainteresowane i nikt nie zgłasza pobicia to nie ma problemu, mamy wolność i nawet w prawie karnym coś takiego jak dozwolone ryzyko sportowe. Jak pokazuje Rosja czy TFC walki grup cieszą się coraz większą popularnością i w tym kierunku to idzie- to taka dygresja w kwestii "H" ale oczywiście eksperci którzy nie mają nic wspólnego z byciem kibicem to nawet nie wiedzą co to jest ustawka i na jakich jest zasadach.


Ostatnio zmieniony 03 mar 2014, 8:11 przez rzezimiech, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 8:07 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 gru 2006, 12:03
Posty: 64
Lokalizacja: Zgorzelec
....
rzezimiech pisze:
Gobo wolałbym być martwym ale umrzeć z honorem, zasadami jak wielu patriotów ( którzy umarli, stracili zdrowie) niż być zdrajcą czy zbrodniarzem jak komuniści czy naziści którzy wymordowali kilkadziesiąt milionów ludzi na całym świecie.



A to jeden z twoich Patriotów których pamięć czcisz .

Na przełomie stycznia i lutego 1946 Romuald Rajs ps. „Bury”, stojący na czele oddziału Pogotowia Akcji Specjalnej (PAS) Narodowego Zjednoczenia Wojskowego, dokonał serii zbrodni na ludności białoruskiej w Zaleszanach (16 zabitych), Wólce Wygonowskiej (2 zabitych), Puchałach Starych (30 zabitych) oraz Zaniach i Szpakach (31 zabitych)[24]. Niektóre z nich IPN określił jako niosące znamiona ludobójstwa[


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 8:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll ... /231108872

nie zostwia złudzeń "wyklęty"- stary i dzieci tez są winni - przypomina to mi trochę tych w kominiarkach na stadionie . Raz nieopatrznie znalazłem sie na Miejskim we Wrocławiu za blisko niewłaściwej trybuny już tam nigdy nie pójdę chociaż piłkę uwielbiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 9:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
rzezimiech pisze:
Gobo wolałbym być martwym ale umrzeć z honorem, zasadami jak wielu patriotów ( którzy umarli, stracili zdrowie) niż być zdrajcą czy zbrodniarzem jak komuniści czy naziści którzy wymordowali kilkadziesiąt milionów ludzi na całym świecie.

nie wiesz o czym mówisz.... gadasz trzy po trzy farmazony o czasach z których nic nie rozumiesz, wierząc naiwnie w to, że rzeczywistość była i jest czarno/biała. owszem to Twoje prawo młodości, moje prawo pierdziela czytać to z pobłażaniem, skoro sam się z tym obnosisz publicznie :)
no i z mojej strony piosenka:
http://www.youtube.com/watch?v=jIvWYReS68Q


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 9:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 sie 2013, 21:48
Posty: 62
jak na razie z tego co czytałem na tym forum to ty gadasz farmazony a w jednym temacie pokazałeś niezły brak jakiegokolwiek wychowania więc z tobą nie dyskutuję.

Bog- osobiście jestem na sporej części meczów Śląska, wiadomo przy klatce gości jest niebezpiecznie dla zwykłych ludzi- rzucane achtungi- ale nie sprzedawane są tam bilety tylko są normalnie sektory buforowe.
Ja na trybunie B nigdy nie przeżyłem jakiejś niebezpiecznej sytuacji, podobnie na Oporowskiej.
Jeżeli miałbym szczerze powiedzieć gdzie jest niebezpiecznie to w niskich ligach.
Ekstraklasa,I liga praktycznie wszystkie klasy rozgrywkowe do ligi 3 włącznie są niezwykle bezpieczne. Nie ma szans na cokolwiek "większego" z powodu dosyć dobrej identyfikacji, liczby policji, ochrony.
Jak widać np. na Legii w pewnie krążących już filmikach gdyby nie bierność ochrony nie byłoby takiej sytuacji gdzie we Wrocławiu zawsze klatka pilnowana jest przez ochroniarzy z tarczami itp.
W Poznaniu podobnie, po każdym incydencie zawijano "napinających się".
Wbrew temu co opowiada medialna propaganda to nie na Legii jest najwięcej zadym a w niskich ligach gdzie żul często z żulem po piwie da sobie po mordzie na trybunie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 14:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Widze, ze niektorzy opowiadaja o czyms czego nie znaja i nie doswiadczyli ... cos na zasadzie ksiedza, ktory opowiada jak powinno wygladac malzenstwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 14:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Gero pisze:
cos na zasadzie ksiedza, ktory opowiada jak powinno wygladac malzenstwo.

no, albo na przykład historyk opowiadający o czasach Krzywoustego choć nigdy tam nie był albo jak fizyk o reakcji jądrowej choć nigdy jej nie widział ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 14:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
tadam pisze:
no, albo na przykład historyk opowiadający o czasach Krzywoustego choć nigdy tam nie był albo jak fizyk o reakcji jądrowej choć nigdy jej nie widział ;)

Nietrafione... zupelnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 15:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
tadam pisze:
tadam pisze:
no, albo na przykład historyk opowiadający o czasach Krzywoustego choć nigdy tam nie był albo jak fizyk o reakcji jądrowej choć nigdy jej nie widział

Nietrafione... zupelnie.

ja nie celowałem tylko rozszerzyłem grono teoretyków. Tak tylko w ramach OTu ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 15:39 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
tadam pisze:
ja nie celowałem tylko rozszerzyłem grono teoretyków. Tak tylko w ramach OTu
czuje sie jakbym gral w szachy z golebiem

Nie neguje tego typu 'imprez' jak marsze, bo skoro homoseksualisci maja swoje parady to dlaczego negowac cos, co sie wiaze bezposrednio z nasza historia. Popieram tez takie akcje jak:
rzezimiech pisze:
Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach Wschodnich.
rzezimiech pisze:
spotkania z kombatantami w szkołach


Natomiast nie dziwcie sie, ze ludzie nie chca
gobo007 pisze:
Was traktować poważnie, gdy na flagach macie napis "lepiej być martwym niż czerwonym"
i tu sie zgadzam z Gobem.
Poza tym
rzezimiech pisze:
Patriotyczne graffiti.
kojarzy mi sie wylacznie z samowolkami, ktore sa po prostu jednym aktem wandalizmu. Wymalowanym samowolnie scianom budynkow czy filarom mostow mowie nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 15:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Gero pisze:
czuje sie jakbym gral w szachy z golebiem

nie wiem dlaczego tak się czujesz, może dlatego, że też masz wrażenie, że przegrywasz? :P

nie wiem też dlaczego ciągniesz ten OT. Podałeś przykład księdza-teoretyka, który małżeństwo zna jedynie z teorii a ja pobiegłem Ci w sukurs i dodałem jeszcze dwóch innych. Ja się z Tobą kompletnie zgadzam! 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2014, 17:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
tadam pisze:
nie wiem dlaczego tak się czujesz, może dlatego, że też masz wrażenie, że przegrywasz? :P

Nie, czuje ze mam po prostu nasrane na szachownicy.

tadam pisze:
nie wiem też dlaczego ciągniesz ten OT.

Przez moje dwa ostatnie posty nawiazalem do tematu czego akurat Ty nie zrobiles. Wiec mi nie zarzucaj czegos co sam tworzysz.
Porownianie przerysowane to zadne porownanie. Uwazam Cie za inteligentnego wiec wiesz o czym pisze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..