Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 5:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 lis 2014, 15:39 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
lelkus pisze:
Patrząc na wysoką aktywność userów, którzy byli za Aniszkiewiczem i psioczyli na Gronicza, bardzo dziwią wstępne wyniki wyborów.


Nie pierwsze zgorzeleckie wybory obserwuję przez forum. I w tym kontekście wynik w ogóle mnie nie zdziwił :|
Preferencje userów w ogóle nie przekładają się na wyniki nie pierwszy raz...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 22:48 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2014, 8:20
Posty: 24
Marta, Skarbie... Tęsknię :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 22:58 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
zulus pisze:
Marta, Skarbie... Tęsknię :(


Nie żebym był złośliwy ale też taką pustkę odczuwam...

Pewnie też Zulusie (złośliwcze) Lisa oglądałeś ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2014, 9:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 paź 2014, 11:46
Posty: 10
Martaw33 pisze:
Niestety, nie czytasz ze zrozumieniem, obrażając Aniszkiewicza, niewiele już wskórasz, gdzie napisałam że piszę w Jego imieniu koleżanko? :smt021

Ale ja go nie obrażam. Napisałem to co inni sugerowali od dawna. Skoro umawiasz ludzi na spotkania z nim trudno nie odnieść wrażenia że reprezentujesz go na tym forum. Teraz nie ma już kogo reprezentować więc możesz wrócić do bawienia dzieci. Mam nadzieję że twój kandydat podziękował ci za kład jaki włożyłaś do jego przegranej. Bardzo mu w tym pomogłaś.
Teraz to mamy wybór pomiędzy zachowaniem status quo z wadami i zaletami czy nowego burmistrza z PiS z radą gdzie większość radnych jest z PO a co za tym idzie paraliżem rozwoju miasta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2014, 22:49 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
zulus pisze:
Marta, Skarbie... Tęsknię :(

:oops:
YELLO_35 pisze:
Nie żebym był złośliwy ale też taką pustkę odczuwam..

:smt027
Oto jestem :)

Powiem tak nie rozumiem decyzji ponoć wypracowanej nogami mieszkańców naszego grodu.
Widocznie ludzie jedno piszą, drugie robią, a co myślą, Bóg raczy wiedzieć.
Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw, sądziłam że Tyc będzie zagrożeniem dla Aniszkiewicza, wyszło inaczej.
Innej rzeczy nie mogę jednak przeboleć, mianowicie składu szanownej rady, stronniczości mediów, wysokiej aktywności obywatelskiej purpurowych o 8 rano w dniu wyborów....
Tak czy owak większość głosujących mieszkańców Zgorzelca wyraziła sprzeciw Groniczowi, mam nadzieję, że determinacji wystarczy nam na 2 turę,

Czego sobie i Wam życzę
Mina Gronicza z PO, przegrywającego dogrywkę z PIS-em -- BEZCENNA.
Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych, którzy uwierzyli że na szczeblu samorządowym logo partii nie ma znaczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2014, 23:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Marta - nie chodziło o logo partii. Chodziło o to, że Aniszkiewicz, a właściwie jego sztab miał ludzi za skrajnych idiotów. Każdy kto żyje trochę lat w demokracji wie ile warte są obietnice wyborcze. Można z obietnicami przeginać, ale w granicach rozsądku. Obietnice Aniszkiewicza i jego speców od kampanii były z kosmosu - nierealne na starcie i niewykonalne. Nie różniły się niczym od obietnic obdarowania każdego mieszkańca garnkiem złotych monet - mało kto był w stanie uwierzyć w takie bajki.
Gdyby Aniszkiewicz nie stronił od ludzi, pozbył się swoich "cieni" i sam wziął się za kampanię prowadząc normalną, rzeczową, merytoryczną dyskusję, a nie obiecywanie złotych gór to byłby poważnym zagrożeniem dla RG. Wybory minęły, a komentarza ze strony Aniszkiewicza dalej nie ma - choćby głupich podziękowań dla wyborców. Zero klasy, tak jak i komentarz Zawady po wyborach.
A co powiedział Zawada?
Cytuję za zinfo.pl:
"- Cieszę się z wyników. Jestem zadowolony z tego, że wyborcy mają dość Platformy Obywatelskiej, nawet pod innym szyldem. Wyniki w Polsce pokazują, że PiS zdobywa coraz większe poparcie - powiedział Sławomir Zawada."

Beznadzieja - interes partii ponad interesem regionu. Dziękuję takiemu kandydatowi. Mierny, ale wierny. Jarosław jest pewnie z niego dumny.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 14:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 paź 2014, 21:38
Posty: 28
Martaw33 pisze:
Tak czy owak większość głosujących mieszkańców Zgorzelca wyraziła sprzeciw Groniczowi, mam nadzieję, że determinacji wystarczy nam na 2 turę,


Tak czy owak dalej korzystasz z podręcznika "Domorosły manipulator". Na jakiej podstawie każesz sądzić, że "głosujących mieszkańców Zgorzelca wyraziła sprzeciw Groniczowi" ?

Bo ooddali głos na innego kandydata ?

A przyszło Ci na myśł, że Ci ludzie głosują ZA kimś a nie przeciw komuś ?

Bo idąc tym Twoim tokiem myślenia sprzeciw przeciwko Aniszkiewiczowi wyraziło 3/4 głosujących, bo na niego nie zagłosowało :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 14:57 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Brawo - nic dodać, nic ująć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 22:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
prostownik pisze:
Tak czy owak dalej korzystasz z podręcznika "Domorosły manipulator"

Sporo czytam, ale ta lektura jest chyba na Twojej półce, na mojej jej nie ma, podaj choć autora
Sprawa jest banalna mieszkańcy zagłosowali na partie nie na ludzi i stąd ten wynik i Gronicza i biernego w kampanii Zawady z PIS-u.
Ludzie zagłosowali za zmianami czy Tobie to się podoba czy nie, jednak w jaki sposób często nieznani ludzie Gronicza w demokratycznych wyborach zdobyli tyle miejsc w radzie ja nie potrafię wytłumaczyć a Wy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2014, 23:43 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Bredzisz jak zawsze i dorabiasz ideologie, w które wierzysz tylko Ty.
Skoro ludzie głosowali na Gronicza i jego ekipę, która zdobyła 15 z 21 miejsc w radzie trudno mówić o porażce. Bądź czasem obiektywna. Ludzie zagłosowali na kogo chcieli i takie jest ich prawo. To, że dla Ciebie są to ludzie nieznani, nie oznacza że inni mieszkańcy miasta ich nie znają. Ja z tych 15 osób 10 kojarzę i coś o nich wiem. Nie są to ludzie "z czapy", a wieloletni mieszkańcy naszego miasta często z jakimś "dorobkiem" politycznym, biznesowym itp.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2014, 8:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
gobo007 pisze:
Bredzisz jak zawsze i dorabiasz ideologie, w które wierzysz tylko Ty.

Kolego czytaj ze zrozumieniem, chodziło mi o fakt zdobycia nieproporcjonalnego wysokiego poparcia w radzie przez komitet Gronicza w stosunku do jego wyniku i to mnie zastanawia.
gobo007 pisze:
ie są to ludzie "z czapy", a wieloletni mieszkańcy naszego miasta często z jakimś "dorobkiem" politycznym, biznesowym itp.

To Cyrankiewicz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2014, 10:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Martaw33 - jesteś bardzo zawistna. Nie możesz pogodzić się, że twój kandydat przegrał ?
Piszesz :
Mina Gronicza z PO, przegrywającego dogrywkę z PIS-em -- BEZCENNA
Myślę, że mieszkańcy Zgorzelca w II turze zagłosują na osobę a nie na partię / jak ty zawistnie sugerujesz/ .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2014, 10:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:40
Posty: 124
Lokalizacja: zgorzelec
nie zawistny tylko zawiedziony.Nie ma Aniszkiewicza to nie ma stołka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2014, 10:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Trafiony ! :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2014, 10:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Marta - z Tobą nie ma sensu dyskutować. Odrzucasz wszystkie argumenty i brniesz w swoje dziwne tezy.
Piszesz o złych wynikach Gronicza w głosowaniu na Burmistrza.
Chciałbym Ci przypomnieć, że w wyborach w 2010 roku w pierwszej turze Gronicz miał 35,23% poparcia, a w drugiej turze 56,29%.
W zeszłotygodniowych wyborach w pierwszej turze Gronicz zdobył 43,5%.
I to jest Twoim zdaniem zły wynik? To ponad ośmioprocentowa poprawa.
Nie potrafisz przegrywać z klasą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 249 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..