Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 lis 2014, 19:57 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Może to i cyrk z tą debatą, ale taką postawą nie pomógł sobie. Wydaje mi się, że po prostu bał się konfrontacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2014, 7:22 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziś rano widziałem plakaty Zawady z tekstem, że 57% mieszkańców nie poparło aktualnego burmistrza. Trochę to przypomina dowcip z puentą "a u was biją murzynów".
Idąc jego tropem jeśli 57% obywateli naszego miasta nie poparło Gronicza, to 83% nie poparło Zawady...
Pomijam już, że takie wyciąganie wniosków to spłycanie tematu, które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, gdyż np. moja babcia jest za Groniczem, a nie chodzi i nie dotarła na wybory, więc wyliczenia są guzik warte:) Żenujące metody prowadzenia kampanii wyborczej, a do tego zero konkretów co do przyszłości miasta. Mam nadzieję, że mieszkańcy odprawią Zawadę z kwitkiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2014, 10:12 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Zawada wziął przykład z kampanii Anisia i liczy na to, że tym razem takie teksty "przejdą".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2014, 10:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Widziałem dziś na profilu Zgorzelec Miasto na Facebooku słodką fotkę jak Zawada stoi na tle bannera z logiem PISu i trzyma za rękę Mazur i Aniszkiewicza. Kolejni co nie potrafią przegrywać z klasą. Jakoś w swoim programie nie zbliżali się nawet do programu PISu, a teraz nagle mu sprzyjają. Dobrze, że prawda wychodzi na jaw. Tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, że dobrze oddałem głos. Jako wyborca czułbym się oszukany oddając głos na Mazur, czy Aniszkiewicza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2014, 11:01 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Zgadzam się Gobo - ponadto takie poparcie kandydata w II turze może im się zemścić przy kolejnych wyborach - ludzie zapamiętają to sobie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2014, 14:39 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
manzir pisze:
...ludzie zapamiętają to sobie.


Na to akurat bym nie liczył - no chyba, że my znowu za parę lat powyciągamy te brudy :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Powiem Wam, że myślalem, że kampania na wójta jest bardziej fair. Ale okazuje się, że niekoniecznie...

APEL MIROSŁAWA CELUCHA - NASZEGO KANDYDATA NA WÓJTA GMINY ZGORZELEC

Z racji miejsca zamieszkania oczywistym jest, że wójt bardziej mnie ekscytuje niż burmistrz :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2014, 15:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 kwie 2014, 12:00
Posty: 49
Yello_35: Mirosława pamiętam ja, moi bracia i rówieśnicy, którzy uczęszczali do gimnazjum. Wszyscy jesteśmy święcie przekonani, że z dwojga aktualnych kandydatów na wójta, to właśnie on powinien wygrać. Jeśli wygra jego kontrkandydat, to co się ciekawego w gminie zmieni? Jak to mój znajomy na "fejsiku" napisał - będziemy mieli kontynuacje kadencji Janika, tylko pod innym nazwiskiem bo Machaj to cyborg zaprogramowany przez obecnego wójta. Akurat jeśli o wybory na wójta chodzi, to tutaj w grę wchodzi o wiele wiele grubsza rozgrywka niż by się mogło wydawać. Janik przez te wszystkie lata urzędowania wyrobił sobie świetne kontakty z lokalnym światem biznesu(wiadomo o co cho, układy układziki). NIE NA RĘKĘ owym ludziom jest kandydatura Celucha, bo nikt nie chce ryzykować i bawić się w zawieranie nowych znajomości, jak na tacy jest podane sprawdzone rozwiązanie(Machaj). Mirek wielokrotnie mówił, że obecna władza utrudnia mu spotkania z wyborcami, że prowadzona jest kampania przeciwko niemu. Mogę spokojnie przewidzieć że wybory wygra Machaj, tak będzie i nic nie poradzimy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2014, 18:23 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 03 paź 2012, 9:54
Posty: 99
gobo007 pisze:
Zawada stoi na tle bannera z logiem PISu i trzyma za rękę Mazur i Aniszkiewicza. Kolejni co nie potrafią przegrywać z klasą.

Nie potrafią przegrywać, bo co? Bo nie popierają jedynego słusznego według Ciebie kandydata, czyli Gronicza? Nie bój się, obecny burmistrz ma takie poparcie, że musiałaby się stać jakaś katastrofa, żeby nie wygrał w drugiej turze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2014, 18:45 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
lelkus pisze:
Jak to mój znajomy na "fejsiku" napisał - będziemy mieli kontynuacje kadencji Janika, tylko pod innym nazwiskiem bo Machaj to cyborg zaprogramowany przez obecnego wójta.


Tak, to wiadome niestety :roll:

lelkus pisze:
...tak będzie i nic nie poradzimy.


Obyś się mylił... :|

Nieco zeszliśmy z tematu wątku ale i tak temat na wyczerpaniu ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2014, 0:46 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2014, 8:20
Posty: 24
Ratunku, niech ktoś proszę zaprzeczy. Proszę. Dziś usłyszałem, że Zawada dogadał się z Anisiem i Mazurową i ten pierwszy ma być vice, a ta druga sekretarzową w UM. Ale to jeszcze małe Miki! Ten gość, co prowadził w centrum miasta dwie knajpy i w obu zbankrutował (Dobrzaniecki?) ma rzekomo zostać prezesem centrum sportowego za niejakiego Pitka. Ło matko jedyna przenajświetrza w duchu świętym jedyna...
No ale cóż, jak się Kaczyński z Millerem dogaduje, to czego się spodziewać od Zawady :-(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2014, 7:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
zulus - lekko przerażający scenariusz, ale mam nadzieję że nie będzie miał szans na realizację:)

Widziałem dziś rano, że przy ryneczku kwiatowym rozwieszano znowu płachtę reklamową na całą ścianę. Pewnie Aniszkiewicz zrobił rezerwację na drugą turę (niedoczekanie...) i coś mi się brzydko wydaje, że to właśnie sztab Największego Przegranego koordynuje te działania oraz treści na plakatach i płaszczy się przed Zawadą. Znowu pojawiają się wyliczenia procentowe i retoryka z pierwszej tury. Mam nadzieję, że i tym razem metoda zadziała i skutecznie wyeliminuje promowanego kandydata:)
PIS tak, ale na Podkarpaciu:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2014, 8:28 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2014, 8:20
Posty: 24
Trochę z innej beczki... Wiecie dlaczego w poniedziałek podczas pierwszego meczu Turowa w nowej hali wszedł na parkiet pijany debil i uderzył zawodnika z Lublina?
Tak, macie rację. Bo to debil, ale nie do końca. Poczytajcie co mowił sam zawodnik... że wszystko zostało ukartowane. Okazuje się, że debil został do tego wynajęty przez gości, którzy dostali łupnia w wyborach, tych samych, którzy krzyczeli, że hala jest w mieście niepotrzebna. Cel był jasny - doprowadzić do zamknięcia przez ligę nowo otwartej hali w Zgorzelcu. Na szczęście znowu się nieudacznikom nie udało. Szkoda tylko, że takie działania kosztują teraz klub 35 tys. zł :@


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2014, 9:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
zulus pisze:
debil został do tego wynajęty przez gości, którzy dostali łupnia w wyborach, tych samych, którzy krzyczeli, że hala jest w mieście niepotrzebna.

masz na to jakies dowody czy to tylko takie Twoje "pier...enie o szopenie"?
Pytam bo akurat ja jestem tez tego zdania, ze hala jest niepotrzebna.

zulus pisze:
z Millerem dogaduje
Jakby sie Gronicz dogadal z Millerem czy Kaczynskim, to pewnie obwiescilbys wielki sukces.

obcy pisze:
że musiałaby się stać jakaś katastrofa, żeby nie wygrał w drugiej turze

Ja tez tak sadze, ale to moze nawet lepiej... bedzie mial szanse udupic te dziure do konca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2014, 9:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
gobo007 pisze:
Znowu pojawiają się wyliczenia procentowe i retoryka z pierwszej tury. Mam nadzieję, że i tym razem metoda zadziała i skutecznie wyeliminuje promowanego kandydata:)
PIS tak, ale na Podkarpaciu:)

śledzę sobie ten wątek i muszę powiedzieć, że póki co to "retorykę" wygrywa przede wszystkim gobo007 ;) a swoją drogą to zastanawiam kiedy skończy się straszenie PiSem... bo podejrzewam, że są na forum ludzie, którzy z racji swojego młodego wieku mogą (już) nawet nie pamiętać rządów PiSu :D
zulus pisze:
Okazuje się, że debil został do tego wynajęty przez gości, którzy dostali łupnia w wyborach

powiedz mi na kogo głosujesz a będę miał argument, że na Twojego kandydata głosują - użyję Twojego określenia - debile!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2014, 9:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Chcialem tylko dodac, ze dzis musialem skrobac szyby rano przed praca... pewnie to tez
zulus pisze:
przez gości, którzy dostali łupnia w wyborach
Mam tylko nadzieje, ze nie wpdana na pomysl zeby spadl snieg.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..