Dzisiaj jest 29 mar 2024, 6:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lis 2014, 13:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
tadam pisze:
a swoją drogą to zastanawiam kiedy skończy się straszenie PiSem...

w naszym wydaniu lokalnym PiS to przede wszystkim Bogatynia i lokalni samorządowcy stamtąd - teraz częściowo na zielono przefarbowani, tudzież inne jeszcze komitety. tak czy owak tzw. PiS rządzi w Bogatyni już zdaje się dwie kadencje, jakie są tego wyniki każdy może pojechać i zobaczyć na własne oczy to "eldorado", gmina (razem z wiochami) posiadająca około 24 tys ludzi i budżet na poziomie 150 mln zł rocznie - tak tak ten slums ma budżet na takim właśnie poziomie. jednym z ludzi tutejszej władzy jest wiceprezes spółki miejskiej Pan Zawada.
powiem tak, ja osobiście patrząc na to jak są w Bogatyni wydawane pieniądze na poziomie ich budżetu obawiałbym się desantu bogatyńskiego na stołek zgorzeleckiego burmistrza, jeżeli uważa ktoś, że obecny burmistrz naszego miasta przewala pieniądze, to obawiam się, że może być mocno zdziwiony kiedy budżet naszego miasta zacznie być zarządzany metodą bogatyńską.
jeżeli znasz kogoś z Bogatyni, pogadaj z nim na temat tego jakie ma zdanie na temat swojego miasta i wtedy sam oceń czy to jest straszenie PiSem. dla mnie w tej chwili lokalny PiS to jest po prostu bogatyńskie kółko wzajemnego drapania się po plecach i nic więcej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2014, 17:57 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
pogrzebałem jak to jest z tymi budżetami, jak ktoś ciekawy to wrzucam linki porównawcze jeśli chodzi o budżety miasta i gminy Bogatyni i Zgorzelca np na rok 2014:
http://bip.bogatynia.pl/?a=5613
http://www.zinfo.pl/artykuly/14091
http://www.zinfo.pl/artykuly/14050
to co mnie najbardziej uderzyło to to, że pozycja wynagrodzenia w budżecie bogatyńskim to blisko 49 mln zł, dla porównania w budżecie miasta Zgorzelec 30,5 mln a w gminie Zgorzelec 11,2 mln, co daje razem miasto i gmina Zgorzelec 41,2 mln. prawie 8 mln różnicy, a jeszcze trzeba porównać wielkość obu gmin.
o znalazłem też linka gdzie już ktoś liczył jak się PiS rządzi w Bogatyni:
http://bogatynia.org.pl/aktualnosci/ite ... -zgorzelca
nie wiem jak to się ma do teorii o tanim mieście Pana Aniszkiewicza:)
ja w każdym bądź razie bogatyńskiemu zarządzaniu zaufać bym nie potrafił.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2014, 20:55 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Widzisz neandertalski różnica jest taka że burmistrz Bogatyni zna zadłużenie swojego miasta, czego o burmistrzu Zgorzelca nie możemy powiedzieć !!!!!! sąd musi go uświadamiać.
Taka subtelna różnica, :smt068

neandertalski pisze:
pogrzebałem jak to jest z tymi budżetami

ach ten marketing polityczny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2014, 21:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
No i super:) Wyniki wyborów zadowalają mnie w 100%. Na chwilę obecną: 67% Gronicz, 33% Zawada.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2014, 23:24 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
gobo007 pisze:
No i super:) Wyniki wyborów zadowalają mnie w 100%. Na chwilę obecną: 67% Gronicz, 33% Zawada.

na twoim miejscu to też bym był zadowolony :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 9:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
lelkus pisze:
...będziemy mieli kontynuacje kadencji Janika, tylko pod innym nazwiskiem bo Machaj to cyborg zaprogramowany przez obecnego wójta. Akurat jeśli o wybory na wójta chodzi, to tutaj w grę wchodzi o wiele wiele grubsza rozgrywka niż by się mogło wydawać. Janik przez te wszystkie lata urzędowania wyrobił sobie świetne kontakty z lokalnym światem biznesu(wiadomo o co cho, układy układziki). NIE NA RĘKĘ owym ludziom jest kandydatura Celucha, bo nikt nie chce ryzykować i bawić się w zawieranie nowych znajomości, jak na tacy jest podane sprawdzone rozwiązanie(Machaj).


No i niestety... :|
Żyłem nadzieją...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 9:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 kwie 2014, 12:00
Posty: 49
YELLO_35 pisze:
lelkus pisze:
...będziemy mieli kontynuacje kadencji Janika, tylko pod innym nazwiskiem bo Machaj to cyborg zaprogramowany przez obecnego wójta. Akurat jeśli o wybory na wójta chodzi, to tutaj w grę wchodzi o wiele wiele grubsza rozgrywka niż by się mogło wydawać. Janik przez te wszystkie lata urzędowania wyrobił sobie świetne kontakty z lokalnym światem biznesu(wiadomo o co cho, układy układziki). NIE NA RĘKĘ owym ludziom jest kandydatura Celucha, bo nikt nie chce ryzykować i bawić się w zawieranie nowych znajomości, jak na tacy jest podane sprawdzone rozwiązanie(Machaj).


No i niestety... :|
Żyłem nadzieją...


Naprawdę, w tym przypadku chciałem się mylić. Czekać tylko na kolejne pomniki panowania do których non stop trzeba będzie dokladac typu ŁOŚ II, AQUAPARK lub wyciąg narciarski w spytkowie (takie plany są na deskach, serio). Wstyd ze do zmiany wójta zabrakło tylko 500 głosów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 19:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Martaw33 - prawdziwy killer z Ciebie - zagadałeś/zagadałaś neandertalski'ego aż zamilkł :smt003
Trzecia doba milczenia - poważna sprawa :smt028

Co tam u Ciebie? Tęsknimy :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 21:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Co tam u Ciebie? Tęsknimy :smt020

My czyli kto ? Jesteście zorganizowaną grupą?
Czy może My jako Ty i redakcja obiektywnego i niezwykle wiarygodnego po tych wyborach dziennika zgorzelec,info ?
Pomogę więc w tym "dziennikarskim rzemiośle" i podam link treści krótkiej i rzeczowej
http://www.ksturow.eu/aktualnosci/aktua ... w-lubinie/

Może rozwiniecie temat, czy może czekacie na wytyczne?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 21:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
A wiarygodny byłby gdyby portal chwalił Aniszkiewicza i jego zaplecze? Twoim zdaniem pewnie tak. Gdyby nie pycha sztabu Twojego guru wynik mógłby być zupełnie inny.
Od spraw związanych z Turowem masz inny wątek, więc nie śmieć tutaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 21:38 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Grzech pychy jest mi obcy, o czym Koleżanko piszesz, bo naprawdę nie rozumiem !!!?
Po kolejne nie odpowiadaj pytaniem na pytanie, bo odnoszę wrażenie że uciekasz od odpowiedzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 22:06 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Powtarzam - wątek nie jest poświęcony sportowi. Czego nie rozumiesz?
Masz osobny wątek poświęcony sprawom klubowym i tam sobie rozmawiaj z ludźmi, których Turów interesuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 22:40 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
:smt021 Nie bij wytłumacz, za adwokata YELLO_35 robisz ?
Piszemy o bredniach, hala to jedno wielkie drogie nieporozumienie, które o zgrozo nie spełnia wymogów stawianym w Eurolidze dlaczego więc się spinasz ? Brednie Aniszkiewicza przeradzają się w fakty Gronicza, a fakty są takie że kibice ( do akurat których ja nie należę) będą mieli halę pod nosem i wizję autobusu do Lubinia :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2014, 7:43 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Martaw33 pisze:
Może rozwiniecie temat, czy może czekacie na wytyczne?


Szczerze?
Lekceważymy Ciebie - bo zbędna to dysputa :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2014, 8:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
YELLO_35 pisze:
Szczerze?
Lekceważymy Ciebie - bo zbędna to dysputa :smt020


Miła i godna polecenia polemika mieszkanki Zgorzelca z adminem politycznego forum GRATULUJĘ


PO kolejne jacy MY ?

Martaw33 pisze:
My czyli kto ? Jesteście zorganizowaną grupą?
Czy może My jako Ty i redakcja obiektywnego i niezwykle wiarygodnego po tych wyborach dziennika zgorzelec,info ?


PO ostatnie jak się to ma do:
YELLO_35 pisze:
Martaw33 - prawdziwy killer z Ciebie - zagadałeś/zagadałaś neandertalski'ego aż zamilkł :smt003

Trzecia doba milczenia - poważna sprawa :smt028

Co tam u Ciebie? Tęsknimy :smt020

:smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003
Zdecyduj /zdecydujcie się


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..