Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Czy żadasz przedstawienia szczegółów nt inwestycji, o których wspomina R. Gronicz w kampanii?
Tak i uzależniam od tego poparcie dla burmistrza 19%  19%  [ 4 ]
Tak, ale nie wierzę, że do tego dojdzie 48%  48%  [ 10 ]
Nie, burmistrz nie musi się nikomu tłumaczyć bo rozwój widać gołym okiem 33%  33%  [ 7 ]
Nie wiem 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 21
Autor Wiadomość
Post: 08 lis 2014, 7:27 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Martaw33 pisze:
Pozwolę sobie na zadanie pytania redakcji zgorzelec.info...

zatroskany pisze:
...czekamy na odpowiedź Szanownej Redakcji.


Kochani - piszcie do Redakcji - my tu za pośredników nie robimy :smt028

--------------------

next pisze:
@YELLO_35, gdybyś nie był absolwentem Górnika to bym to zrobił brutalniej,

A to ja nie wiedziałem, że absolwenci tej szkoły mają tu jakies spcejalne względy... :smt033
next pisze:
...ale na miłość boską zrób se swój wątek...

Dla jednej idiotycznej informacji wątek? Zaśmiecałbym forum badziewiem. No wybacz... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2014, 9:43 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
YELLO_35 pisze:
Kochani - piszcie do Redakcji - my tu za pośredników nie robimy :smt028


Napisałam do redakcji drogi moderatorze, niestety mój mail trafił w próżnie - odpowiedzi nie ma
Dlatego poprosiłam Ciebie o pomoc "może redakcja na urlopie, albo chora". Widzę jednak że zgorzelec.info ma postawę taką jak po przegranej burmistrza Gronicza w sądzie z Aniszkiewiczem, czyli ZERO informacji. Sprawa w prokuraturze przeciwko burmistrzowi Groniczowi to żaden dla redakcji news, ale np odzyskanie skradzionego rowerku wisi na pierwszej stronie. :smt021
Tu nie chodzi już tylko o Aniszkiewicza, Gronicza, kupowanie głosów na "mieście" teraz to również w mojej ocenie sprawa "WIARYGODNOŚCI" lokalnych mediów.
Nie od wczoraj paracie się dziennikarstwem - więc pewnie wiecie co robicie, tylko czy " dziennikarskie sumienie czyste ???"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2014, 21:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Jako, że moderatorzy moje prośby traktują tak jak redakcja zgorzeleckich dzienników czyli na od..... się kobieto, z radością poinformuje, że sam burmistrz Gronicz zabrał głos:):):)
Na burmistrza profilu FB spotykamy się z "UBOGIM I ZATROSKANYM" MĘCZENNIKIEM Groniczem
Wkłada całe zło tego świata w Aniszkiewicza wszystkiemu winny on ANISZKIEWICZ.
Tak czytałam i doszłam do wniosku, że Pacyniak to też Aniszkiewicz w owczej skórze :)
Tak na poważnie, to chyba Gronicz całkowicie stracił instynkt, bo robienie z siebie męczennika nie działa zwłaszcza dla tych których przez te 2 kadencje miały obowiązek z nim współpracować.
Tak czytam i jestem bardzo ciekawa czy osoby pomawiane przez Gronicza oddadzą sprawę do sądu.
Choć pewnie nie, bo On taki biedny, umęczony, a to że kłamie to mało ważne. Zauważyliście, że Gronicz przestał określać na jaką kwotę zadłużył miasto???
Szopka zwykła.
Nie dajcie się omamić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2014, 9:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Wracając do FB jednym na jednym z komentarzy ze zdziwieniem odnalazłam wpis naszego moderatora gobo, pewnie czytelnicy pamiętają temat "obiektywizmu" moderatora i jego przyznanie się, że Gronicz to nie kolega raczej znajomy :) ( mijają się z dziećmi w w tej prywatnej szkole, czy coś w tym stylu).
W komenarzu na FB GRONICZA czytamy co pisze GOBO :

Piotr Podgórniak Rafał - nie przejmuj się gnidami:) Cezary z tego co wiem już wirtualnie zaklepał sobie fotel wiceburmistrza - niedoczekanie:)

Czy tak publicznie rozmawiają znajomi???????? się pytam ?

Co tam niech lud dalej kupuje niezależność mediów w takim mieście jak Zgorzelec, gdyby nie gazetki Aniszkiewicza nikt by się nie dowiedział o przegranej burmistrza w sądzie, gdyby ni FB nikt by nie wiedział o oddaniu sprawy do prokuratury przez Pacyniaka. Najbardziej mnie jednak śmieszy ubolewanie Gronicza nad nagonką na niego :) gdyby nasze lokalne media były niezależne to by faktycznie miał nagonkę, są jednak rzeczy ważniejsze dla "dziennikarzy" od NEWSÓW i opisywania faktów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2014, 10:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 paź 2014, 21:38
Posty: 28
Droga Marto33, którą przeszła taką piękną metamorfozę od zagubionej, niepiśmiennej forumowiczki po prawdziwego forumowego killera,zktóremu nic z żadnym medium nie ucieknie... Jesteś żywym dowodem na to jak internet zmienia ludzi.
Nie mniej przydoło by się przytoczyć tekst o którym tak niepochlebnie się wypowiadasz.

Za profilem FB Rafała Gronicza

Mówią, że "tonący brzytwy się chwyta", ja jednak dowiedziałem się ostatnio, że niektórzy tonący chwytają się brzydko. Trwająca od maja społeczna kampania nie-kandydata, który z chwilą ogłoszenia początku kampanii wyborczej, stał się kandydatem, jest zwyczajnie brudna i niemerytoryczna. Jej myśl przewodnia to sugerowanie, że podejrzanie pomnożyłem swój majątek i że sytuacja finansowa miasta ma z tym cokolwiek wspólnego. Komitet wyborczy wspomnianego kandydata usiłuje zdyskredytować mnie w oczach mieszkańców posługując się półprawdami, licząc najwyraźniej, że zasada "Plujcie, zawsze się coś przyklei" wciąż jest skuteczna.

To dlatego, straszą ludzi zadłużeniem miasta, zapominając jednak dodać, że 18 mln zł z tego długu to "spuścizna" po kadencji władz 2002-2006, kiedy ich kandydat był zastępcą burmistrza. To dlatego mówiąc o wysokości mojego majątku zapomnieli dodać, że składa się na niego dom wybudowany przez moich rodziców, który otrzymałem od mamy i w którym mieszkam (ok.400 tys. zł wartości) i 800 tys. zł kredytu, który wciąż jeszcze spłacam, co oznacza, że do chwili zapłaty ostatniej raty kupione na kredyt nieruchomości należą do banku, a do mnie należy zaciągnięte zobowiązanie. Stan mojego posiadania jest kontrolowany przez urząd skarbowy i dostępny na stronach Biuletynu Informacji Publicznej. Spin doktorzy z KWW Ireneusz Aniszkiewicz wiedzą jednak doskonale jak niewiele osób, z różnych przyczyn, tam zagląda, dlatego poddają temat w uproszczonej formie licząc na to, że ludzie to kupią i nie będą sprawdzać. To właśnie o to, żeby nie mogli rozpowszechniać półprawd zwróciłem się w trybie wyborczym do sądu, który niestety oddalił wniosek wskazując, że dla obrony dobrego imienia właściwa jest droga powództwa cywilnego, a nie tryb wyborczy.

Zachęceni tym pozornym sukcesem, w miniony piątek ogłosili kolejną sensację. Pomógł im tym razem Szymon Pacyniak, który bez związku z wyborami zwołał konferencję prasową, na której jako zatroskany obywatel podzielił się swoimi odkryciami. Dokonał ich dzięki temu, że zamiast gazety, do porannej kawy czytuje i przelicza oświadczenia majątkowe samorządowców. To jego społeczna misja. No więc bez związku z wyborami (czyta w kolejności alfabetycznej) przeanalizował moje oświadczenia majątkowe z kwietnia i września. I odkrył, że w okresie 4 miesięcy spłaciłem kredyt hipoteczny zaciągnięty na zakup lokalu, w którym moja żona prowadzi działalność gospodarczą. I zadał sobie pytanie – skąd miałem na to pieniądze ?! Bo analizując oświadczenia opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej nie znalazł informacji o tym z jakiego źródła pochodziło 250 tys. zł, którymi spłacony został kredyt.

Jak rozumiem, ten doświadczony samorządowiec (w zaproszeniach dla prasy przypomniał wszystkim, że był starostą i wicemarszałkiem województwa) zapomniał, że jestem żonaty i że do oświadczeń majątkowych, które sam też kiedyś przecież składał, nie wpisuje się dochodów współmałżonka, w tym jego majątku odrębnego (osobistego), czyli np. darowizny jeśli ją otrzyma, zapisu, czy mienia odziedziczonego. A wyjaśnienie zagadki jest proste: kredyt za lokal spłaciła moja żona, swoimi całkowicie legalnie posiadanymi pieniędzmi. Doświadczony samorządowiec nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem, że skoro urząd skarbowy, który kontroluje prawidłowość oświadczeń składanych przez samorządowców, do dzisiaj nie zwrócił się do mnie z żądaniem wyjaśnień i skorygowania danych, to wszystko co oświadczyłem w tej sprawie jest zgodne z literą prawa. Obecny na konferencji Nikos Rusketos zwracał nawet na to uwagę, ale Pan były Starosta i były Wicemarszałek miał postawioną tezę, że Gronicz ma lewe dochody. Ta wiedza martwiła Pana Pacyniaka tak bardzo, że złożył doniesienie o domniemaniu popełnienia przestępstwa, zawiadomił prasę i wezwał mnie do wycofania mojej kandydatury z wyborów. Chciałbym wierzyć w jego obywatelską troskę o prawo i porządek, ale… Wiem, że wśród zaproszonych na ową konferencję prasową był jeden ze spin doktorów Ireneusza Aniszkiewicza, który nie szczędził obecnym swoich skojarzeń z „aferą zegarkową” ministra Nowaka. Wiem też, że Szymon Pacyniak ochoczo podchwycił tę myśl, podkreślając że czymże jest 20 tys. zł Nowaka wobec 250 tys. zł Gronicza. Ja wiem, że niczym, bo tutaj nie ma żadnej afery. Tylko legalnie i uczciwie spłacony kredyt. Przez żonę, która przeznaczyła na ten cel swoje własne pieniądze, z których rozliczyła się jak należy w urzędzie skarbowym i których ja nie powinienem był wykazywać w oświadczeniu majątkowym, bo były jej, nie wspólne.

To najbrudniejsza z kampanii, w których uczestniczyłem, a spodziewam się, że spin doktorzy Ireneusza Aniszkiewicza, Maciej Dobrzyński i Cezary Sitek, nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i zapewnią nam jakieś "atrakcje" w przedwyborczym tygodniu. Przykro mi, że ich rewelacje mieszkańcy dostają zamiast merytorycznej rozmowy o mieście i jego przyszłości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2014, 12:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
:)
Dzięki że wkleiłeś ten post z FB, ja trochę się bałam, bo prawa autorskie, post był osoby prywatnej nie publicznej, różnie to może być. Zauważcie kochani Gronicz kreuje się na męczennika, a sam wroga sobie w Aniszkiewiczu znalazł i do sądu go podaje. W sądzie przegrywa wychodzi jego KŁAMSTWO w wielkości zadłużenia miasta nie 53 mln a 59mln,( wyrok sądu w skanach jest na forum) on dalej biedny i nieszczęśliwy. Moim skromnym zdaniem Aniszkiewicz zrobił błąd bo mógł skuteczniej poinformować mieszkańców o Kłamstwach Gronicza z TV włącznie, nie zrobił widać tego, pewnie po to by nie wyjść na pieniacza. Dlaczego Gronicz łączy Pacyniaka z Aniszkiewiczem to ja już kompletnie nie rozumiem.
Nie rozumiem również czego Gronicz się boi, jeżeli nie kłamał w oświadczeniu majątkowym i wypełnił je zgodnie z zasadami to powinien się śmiać, a nie po FB unosić. Z tego co pamiętam to Pacyniak był szychą w samorządzie jak Gronicz, w bankach kredyty udzielał, także niech tematem zajmie się prokuratura po to jest.
prostownik pisze:
Nie mniej przydoło by się przytoczyć tekst o którym tak niepochlebnie się wypowiadasz

Nie rozumiem ja niepochlebnie napisałam o moderatorze, który z prawda się mija i ludzi obraża, Gronicz ma przecież prawo się tłumaczyć i wypisywać co tam chce, tylko w mojej ocenie to właśnie jego tekst nadaje się do sądu o zniesławienie. Prowokuje, poniża, a potem się dziwi dziecinada.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2014, 14:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 paź 2014, 21:38
Posty: 28
Martaw33 pisze:
Dlaczego Gronicz łączy Pacyniaka z Aniszkiewiczem to ja już kompletnie nie rozumiem.


Bo masz krótką pamięć :) Pan Pacyniak jasno się okreśłił.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2014, 16:25 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
SUPER :smt020
zwolenników Aniszkiewicza z miesiąca na miesiąc jest więcej i bardzo dobrze.Zmiana musi być
Nadal jednak nie rozumiem jak to ma się do tego, że Gronicz spłacił 249.000 zł
i nie odnotował dochodu w BIP, a człowiek to zauważył i oddał sprawę do prokuratury???
Jeżeli jest taki niewinny to prokuratura umorzy sprawę, jeżeli jest winny zostanie ukarany.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2014, 17:38 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Martaw33 pisze:
zwolenników Aniszkiewicza z miesiąca na miesiąc jest więcej i bardzo dobrze.Zmiana musi być



Co za przekorna wypowiedź :) Przeciwników Aniszkiewicza także przybywa. Ludzie maja na szczęście swój własny rozum i zmysł obserwacji. Widzą jak nieczystą kampanię wyborcza prowadzi Twój guru. Wciąż nie było żadnych konkretów, puste hasła taniości, kuriozalne pomysły łączenia spółek i szukania oszczędności przez modne w całym kraju likwidowanie straży miejskich. Do tego powielane w każdym miejscu, niczym najgorsza propaganda, hasło brzmiące "głosujcie za prawdą prawda zwyciężyła w sadzie". Propaganda, to chyba jedyne na co stać grupę skupiona wokół Aniszkiewicza. Pokazali to w każdej swojej gazetce i publikacji. Kampania oparta była na znalezieniu wroga, jego napiętnowaniu i próbie przekonania ludzi że ten wróg istnieje i tylko smok Aniś może wybawić nasze miasto od złego Gronicza. Inni kandydaci przynajmniej przedstawili swoje programy... Wierzę, że ludzie oddadzą swój głos na konkrety, a nie na propagandę i tanią kiełbasę wyborczą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2014, 18:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Namruf masz pretensje o to że Aniszkiewicz skutecznie broni się w sądzie przed Groniczem ?
Burmistrz wciska nam kity w temacie zadłużenia miasta, lokalna prasa, dzienniki internetowe nic ?!!!
Dochodzi do kuriozum, sztab wyborczy Aniszkiewicza zaczyna odwalać robotę za dziennikarzy, którzy po ostatnich wpadkach burmistrza nagle ucichli.To Aniszkiewicz zaczyna informować mieszkańców o tym co tak naprawdę się dzieje. Nie razi Ciebie to??? mnie bardzo
Piszesz o programach wyborczych proszę ja Ciebie o jakich programach ?
darmowy internet?
wirtualizacja hali?
biblioteka w starej hali?
strefa ekonomiczna ?
nowy basen?
remonty chodników na kilka dni przed wyborami?
Zresztą przewalany było to temat już wcześniej tak na szybko
http://przekorny.boo.pl/?p=1108#more-1108
W mojej ocenie najważniejsze jest zaufanie, a ja kolego Namruf Groniczowi nie ufam już ani na jotę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2014, 19:01 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2014, 20:54
Posty: 12
zulus pisze:
Owszem, bronię Gronicza. Ale nie z wyrachowania. Z naiwności prędzej...


@zulus- moje słowa uznania, cenię takie postawy, sam w tych wyborach postanowiłem nie wybierać mniejszego zła i dlatego nie interesuje mnie jak bardzo źli są kontrkandydaci Gronicza a raczej koncentruję się na tezie, że mam go już dość. Popatrz co planował w przeszłości, jakie wygadywał populizmy i jak przekonywał do siebie. Jako obywatel nie udzielę mu swojego poparcia, bo moja tolerancja na jego ignorancję została przekroczona. Groniczowi w tych wyborach mówię zdecydowanie: NIE i skutecznie zagłosuję na kogoś innego.

@Sprawa w prokuraturze

Kierunek chyba dobry ale ... źle zdefiniowany- należałoby zadać pytanie- czy burmistrz osiąga przychody z najmu swoich legendarnych mieszkań we Wrocławiu w sposób legalny i opodatkowany czy nie? czy płaci podatek od wynajmu? bo przecież jeśli nie płaci ... Ale jak znam burmistrza to na pewno mieszkania stoją nieużywane i tylko go kosztują- tak jak to będzie z halą LOL


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 13:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 paź 2014, 21:38
Posty: 28
Martaw33 pisze:
SUPER :smt020
zwolenników Aniszkiewicza z miesiąca na miesiąc jest więcej i bardzo dobrze.Zmiana musi być
Nadal jednak nie rozumiem jak to ma się do tego, że Gronicz spłacił 249.000 zł
i nie odnotował dochodu w BIP, a człowiek to zauważył i oddał sprawę do prokuratury???
Jeżeli jest taki niewinny to prokuratura umorzy sprawę, jeżeli jest winny zostanie ukarany.


Och chodząca naiwności... Szymon Pacyniak kreujący się w tej sytuacji na "zatroskanego obywatela" współdziała ze sztabem Aniszkiewicza i jes to to widoczne jak na dłoni. Oczywiście Ty byś z nimi piła przy jednym stole i tego nie dostrzegła. Nie ma ani odrobiny przypadku w tym kiedy i kto ogłosił te "rewelacje". Pan Szymon "zatroskany obywatel" Pacyniak był uprzejmy już poprzeć pana Aniszkiewicza w sierpniu.

Obrazek

Na kofrerencji zarzekał się, z kamienną twarzą wciskał że to nie jest "sprawa polityczna ani osobista", "zależy mu tylko na wyjaśnieniu", "nie jemu osądzać" i inne pierdoły w ten deseń. A jednocześnie rząda by burmistrz Gronicz wycofał się z wyborów. To chce wyjaśnienia czy wpłynięcia na wynik wyborów ?

Ja zapytam krótko, czy "zatroskany obywatel" który jest "zdystansowany" do miasta i wyborów pozwala sobie na takie wpisy ? :


Obrazek

"Zatroskany obywatel" jest przedstawicielem komitetu Aniszkiewicza, zaangażoanym w wybory po jego stronie a cała to "doniesienie do prokuratury" jest obliczone na to że rzucone oszczerstwo zniechęci ludzi do kandydata. Smute jest to, że "zatroskany obywatel" został chłopcem od brudnej roboty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 14:26 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Kolego prostownik dlaczego tak bardzo zacząłeś się spinać ?
Rozumiem że wg myśli Groniczowskiej, którą masz prawo popierać wiodącym mottem jest:
kto nie znami ten przeciw nam.
Nazwisko Pacynika nie pojawiło się w tej kampanii ni razu.
Jak ja byłabym na miejscu Aniszkiewicza i zauważyłabym nieprawidłowości w oświadczeniu wyborczym Gronicza od ręki oddałabym mu pięknym za nadobne i poszła do SĄDU W TRYBIE WYBORCZYM tam mamy wyrok jak pewnie wiesz w 24 godziny, Czyli jeszcze przed wyborami.
To byłby dla Gronicza szach i mat

Jak już stawiasz jakieś tezy przemyśl je. Sprawa oświadczenia Gronicza jest dla mnie jako obywatelki ewidentna, bez względu na to czy doszło do zatajenia dochodów czy do braku umiejętności wypełnienia sprawozdania.
Sama dopiero wczoraj popatrzyłam na te oświadczenia Gronicza i faktycznie zniknęło te 249.000zł, długu w majątku wspólnym z żoną, choć na koniec roku dług ten występował.
Jeżeli ciocia np dało jego żonie darowiznę ( taka plotkę słyszałam na mieście, czego to ludzie nie wymyślą :) ( chcę też taką ciocie ) ) i ona spłaciła ten dług w majątku wspólnym to i tak Gronicz nie wykazał w swojej części tego dochodu. Jak nie patrzeć zawsze "pupka".
Osobiście jestem przeciwnikiem tych sprawozdań finansowych, ale jeżeli już są to mają być wypełniane uczciwie i w sposób uniemożliwiający jakąkolwiek interpretację. Prokuratura zajmie się tą sprawą, dlatego że tak nie jest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 12:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 paź 2014, 21:38
Posty: 28
Martaw33 pisze:
Kolego prostownik dlaczego tak bardzo zacząłeś się spinać ?
Rozumiem że wg myśli Groniczowskiej, którą masz prawo popierać wiodącym mottem jest:
kto nie znami ten przeciw nam.
Nazwisko Pacynika nie pojawiło się w tej kampanii ni razu.
Jak ja byłabym na miejscu Aniszkiewicza i zauważyłabym nieprawidłowości w oświadczeniu wyborczym Gronicza od ręki oddałabym mu pięknym za nadobne i poszła do SĄDU W TRYBIE WYBORCZYM tam mamy wyrok jak pewnie wiesz w 24 godziny, Czyli jeszcze przed wyborami.
To byłby dla Gronicza szach i mat/


To czemu tego uczyni ? Bo sprawa gruby nićmi jest szyta i wyborczą ustawką jest. W trybie wyborczym sąd oddalił by tak samo jak sprawę Gronicza i dobrze o tym Aniszkiewicz wiedział. Lepiej złożyć doniesiene do prokuratury bo ta zanim się ustosunkuje czy W OGÓLE sie tym zajmie to minie trochę czasu. A c zrobi Pan Pacyniak jak prokuratura odmówi wszczęcia postepowania. Głupio będzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 13:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Marta, zapomniałaś o powrocie do swojej płci:

"Osobiście jestem przeciwnikiem tych sprawozdań finansowych, ale jeżeli już są to mają być wypełniane uczciwie i w sposób uniemożliwiający jakąkolwiek interpretację."

To jesteś przeciwnikiem, czy przeciwniczką, bo coś nie możesz się zdecydować?
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 74 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..