Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 9:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 wrz 2005, 18:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sie 2005, 15:42
Posty: 17
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak to u nas jest. Zamiast rozwiązać problem stawia się znak zakazu. Ot mądrość władzy! :cry: Tylko się załamać!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 wrz 2005, 18:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Moc forum zinfo zaczyna mnie zadziwiać.Ale bardziej jednak będe obstawała przy tym że te wszystkie zmiany jakie zachodzą po pojawieniu się tematów są po prostu przypadkowe.A jeśli nie to super :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2005, 18:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sie 2005, 15:42
Posty: 17
Lokalizacja: Zgorzelec
To dobrze, że forum ma moc oddziaływania. Jednak byłoby jeszcze lepiej gdyby reagujący podejmowali konstruktywne działania, a nie w prostacki sposób "załatwiali" problem. Postawienie znaku, to nie rozwiązanie problemu - to ucieczka od problemu!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2005, 18:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
no oczywiście ze ten zakaz nie rozwiązuje sprawy bo i tak będzie a w zasadzie jest nagminnie łamany no ale może teraz policjanci spod granicy przeniosą się na prusa i będą karać tam mandatami.Ale ważne jest ze coś się zmienia pod wpływem forum.Narazie może jest to ucieczka od problemu ale za jakiś czas może i znajdzie sie jego rozwiązanie.
POZDRAWIAM :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2005, 21:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 wrz 2005, 20:31
Posty: 27
GRATULUJĘ !!! Dzięki Wam problem zopstal rozwiązany . Teraz wszystko w rękach tych , ktorez są odpowiedzialni za pilnowanie przestrzegania zakazów i nakazów . Myślę rownież , że rodzice dzieci są na tyle odpowiedzialni , że zrozumieja te nowe zakazy i nie będą traktować ich jako czejegoś widzi mi się . Będzie to z pewnością bezpieczeństwem zarowno dla dzieci jak i innych uzytkownikow ulicy .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 wrz 2005, 6:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 11:47 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 wrz 2005, 12:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
co z tego,że znak został ustawiony jak nikt z odpowiednich służb porządkowych nie pofatyguje się egzekfować przepisów.być moze natknie sie na utko kogoś znajomego a być może na jakiegoś vipa czy decydenta?można się zastanowić,czy w naszym mieście zakazy postoju i zatrzymywania mają miejsce bytu?a z doświadczenia zawodowego wiem,że często nie można przejechać lub wogóle wjechać niosąc komuś pomoc.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lis 2009, 19:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 11:48 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lis 2009, 8:08 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2008, 19:43
Posty: 10
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Tak pisał Tuka na założony przezemnie ponad cztery lata temu temat W między czasie, postawiono tam znaki zakazu zatrzymywania się i postoju i poza tym nic się nie zmieniało... aż nagle, dziś nie Uwierzycie jadę około godziny 17-18 w szkole wywiadówki na ulicy rząd aut i.... ...nasza kochana Straż Miejska w deszczu, w niepogodzie, przeskakuje z auta, na auto i wlepia za wycieraczki wezwania do swoich kazamat, niesfornym kierowcom wezwania nawet były zabezpieczone przed niepogodą specjalnymi folióweczkami przejechałem odcinek koło szkoły z predkością nie większą niż pięć na godzinę przecierając ze zdumienia oczy, z gębą rozdziawioną jak księżyc na sputnik... Wiecie to naprawdę była nasza straż miejska, taka całkiem zgorzelecka Szkoda, że cztery lata musiałem czekać na takie osobliwe zjawisko, bo w tym czasie możnabyło nieźle zasilić mandatami stamtąd budżet miasta Podejrzewam, ze im bliżej do wyborów, tym więcej cudów mnie spotka na ulicach naszego miasta ,życzyłbym sobie, by akurat jeśli chodzi o to miejsce, straż miejska nie poprzestała na tym jednym razie i zaglądała tam cześciej


Cieszę się, że jsteś taki dumny z naszej straży miejskiej. Szkoda, że musiałeś czekać aż 4 lata na takie zjawisko.
Jednocześnie następnym razem proponuję Tobie, abyś wrócił o tematu w momencie, w którym dorobisz się dzieci, bądź wnuków w wieku wczesno szkolnym.

Na mnie na szczęście wczoraj nie trafiło, ale generalnie terroryzowanie rodziców dzieci przez straż miejską pod tą szkołą jest niesamowite. Żeby było ciekawiej Policja jest w tym temacie bardziej wyrozumiała. Pomyśl proszę, że wielu rodziców, m. in. takich jak ja jest czynnych zawodowo, ponadto mieszka w sporej odległości od szkoły (dlatego nawet nie nawiązuję do tych pajaców co z np. z Kościuszki na Prusa autem jedzie) i nie ma innego wyjścia. Niejednokrotnie (tak jak wczoraj) trafiłem na sytuację kiedy Parkingi przy Prusa były zajęte, zastawione boczne uliczki prowadzące do garaży, a na Kościuszki brak wolnych miejsc parkingowych i powiedz mi co zrobić w takiej chwili?
Oczywiście nic nie usprawiedliwia łamania przepisów, ale miasto zamiast pompować kasę z kierowców mogłoby pomyśleć jak logistycznie to rozwiązać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lis 2009, 8:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 11:50 przez turek, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lis 2009, 12:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Turek - pełna zgodność. Przeświadczenie o istnieniu możliwości podwiezienia dzieciaka po schodach do klasy jest w narodzie zupełnie powszechna. Nie tylko w tej szkole. Nie pomagają znaki, prośby, groźby...
Inna sprawa, żę nasi genialni urbaniści lat 70 tych pogłoski o zwiększającym się stale i lawinowo ruchu kołowym uznali za mocno przesadzone - a w zasadzie za wrogą, imperialistyczną , niczym nie uzasadnioną propagandę.
Ciekawe, że pociotki tych mędrców kształtują przestrzeń naszych miast w dalszym ciągu i z podobnym skutkiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lis 2009, 7:55 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomecki pisze:
Jednocześnie następnym razem proponuję Tobie, abyś wrócił o tematu w momencie, w którym dorobisz się dzieci, bądź wnuków w wieku wczesno szkolnym


A cóż to za argument? :roll: Posiadanie dzieci/wnuków ma usprawiedliwić łamanie przepisów?
Miałem kiedyś garaż nieopodal szkoły (i przedszkola) - notorycznie zastawiano go argumentując tym , że tylko na chwilkę zatrzymano tu akurat auto odstawiając dziecko do przedszkola. Chciałbyś czekać na deszczu czy mrozie na takiego rodzica? To ma być argument wg Ciebie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lis 2009, 11:53 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2008, 19:43
Posty: 10
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
A cóż to za argument? Posiadanie dzieci/wnuków ma usprawiedliwić łamanie przepisów?
Miałem kiedyś garaż nieopodal szkoły (i przedszkola) - notorycznie zastawiano go argumentując tym , że tylko na chwilkę zatrzymano tu akurat auto odstawiając dziecko do przedszkola. Chciałbyś czekać na deszczu czy mrozie na takiego rodzica? To ma być argument wg Ciebie?
_________________



Tomecki pisze:
Oczywiście nic nie usprawiedliwia łamania przepisów, ale miasto zamiast pompować kasę z kierowców mogłoby pomyśleć jak logistycznie to rozwiązać.


Jakbyś tylko zechciał doczytać do końca.
POWTARZAM:

Cytuj:
nic nie usprawiedliwia łamania przepisów


Jednocześnie nie pozbędziesz się łamiących przepisy kierowców!
Wiem coś o tym ponieważ sam 10 lat mieszkałem vis-à-vis szkoły.

Mówiąc:
Tomecki pisze:
Jednocześnie następnym razem proponuję Tobie, abyś wrócił o tematu w momencie, w którym dorobisz się dzieci, bądź wnuków w wieku wczesno szkolnym.


Miałem na myśli:
Tomecki pisze:
miasto zamiast pompować kasę z kierowców mogłoby pomyśleć jak logistycznie to rozwiązać.


Zmierzam do tego, że wszyscy tutaj walczą z kierowcami (czytaj. z wiatrakami) a wystarczyłoby jak napisał:
zubek pisze:
Ciekawe, że pociotki tych mędrców kształtują przestrzeń naszych miast w dalszym ciągu i z podobnym skutkiem.


ten problem usunąć i byłoby po problemie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lis 2009, 12:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 11:51 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sty 2010, 21:27 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
do góry...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 226 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..