Dzisiaj jest 18 maja 2024, 8:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 01 lis 2005, 18:36 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Bardzo mnie zaciekawilo zdanie pro-contry, podchodzicie to tego nieco sceptycznie, ale to co pisze ma niejako swoje potwierdzenie w naszej rzeczywistosci.

Sprobujcie odpowiedziec na proste pytania, ktore wbrew pozorom nie sa latwe. Zadajcie je znajomym i sprawdzcie co odpowiedza.

-> ilu mieszkancow wie co to jest "Park Mostów" ?

-> co oznaczaja flagi przed Urzedem Miasta ?

-> Bombas3 napisal: "Nie jesteś patrioto pro-kontra na bieżąco ani z 2010 ani ze Speerem. To już było przerabiane, publikowane zdaje sie rok temu" - zatem jak wielu mieszkancow wie czym to jest ?

-> 18 Paź 2005 uzytkownik Myrmidon zadal pytanie na ktore nikt nie odpowiedzial do tej pory: "Co to za lipa? Już to, że Zgorzelec uczestniczy w rywalizacji o tytuł to nieprawda. Ubiega się Goerlitz. Nasze miasto zostało wciągnięte na przyczepkę. A z kasa będzie tak jak zawsze. Choćby z Domem Boehmego. Oni zainkasują miliony a my kilkaset Euro. Rozmawiałem z przedstawicielami mediów po tamtej stronie Nysy. Nie będzie możliwości aby pieniądze dla Goerlizt popłynęły do Zgorzelca. Tak jak nie było takich możliwości w przypadku odbudowały kamienic. Pozostanie nam jedynie to co z Unii. A to i tak mamy bez śmiesznej stolicy kultury. Powodzenia."

Zatem pomimo ze nie do konca popieram zdanie pro-contry to jednak jest cos co powoduje ze musze sie z nim czesciowo zgodzic.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2005, 20:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Pro-contra ksenofobizm w czystej postaci. Sięgnij po bardziej rzeczowe argumenty, bo to co przestawiasz to stare śpiewki, ograne argumenty. Nie pałam specjalną miłością do Niemców, wielokrotnie wyrażałem swój krytyczny stosunek do projektu Europa Miasta i 2010, ale wymagają onie rzeczowej dyskusji a nie pieniackich, nacjonalistycznych, ksenofobicznych wypowiedzi. Można krytykować, można nie lubieć ale jeśli sami domagamy się szacunku szanujmy inne nacje. Prawda taka integracji nie zawrócimy i możemy walczyć o swoje ale w sposób w jaki będziemy to robić będzie tylko świadczyć o tym czy możemy cos znaczyć w Europie czy też będziemy się pałować sami sobą w polskim piekiełku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2005, 21:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lip 2005, 11:18
Posty: 34
Zgadzam sie,że niewielu ludzi w Zgorzelcu wie co to jest Park Mostów, ale tak na dobrą sprawę ile informacji na ten temat można znależć na zgorzelec.info, albo na stronach Urzędu Miasta?
Prawie ,zadnych, albo zadnych!!!!Co do flag, wystarczy przeczytac - są w dwóch językach, co do Speera - znowu kto opublikuje takie informacje? zgorzelec.info? lokalne gazety? one tylko interesują się lokalnynymi kryminałami powtarzając wszystkim, że tylko to ludzi interesuje - czyżby naprawdę mieszkańców Zgorzelca już nic "lepszgo" nie zainteresowało? Pytanie Myrmidona, zawsze było wiadome, ze to Goerlitz startuje do tego tytułu, takie są reguły, Zgorzelec nie jest na "przyczepkę", ale może(!) być rzeczywistym podmiotem, w obecnej sytuacji po rozszerzeniu Unii jest to możliwe. Czy ktoś wyobraza sobie możliwosć wystartowania Zgorzelca gdy to Polska otzyma "przydział" Europejskiej Stolicy? przecież to niemożliwe, więc powinniśmy tym bardziej podejsc pozytywnie do obecnej szansy. Bez zacietrzewienia i uprzedzeń. To od NAS zależy jak będzie z kasą, jeśli będziemy czekać aż cośnam skapnie, az nam rzucą ochłapy to dostaniemy g... Spotkanie z przedstawicielami mediów - ciekawe kto z szanownych forumowiczów był w ubiegłym tygodniu w Goerlitz na spotkaniu w ramach ARENY, było właśnie poświęcone roli mediów niemieckich i POLSKICH w sk2010, powiem, nie było nikogo!!!! Może zgorzelec.info zamieszczałoby informacje na takie tematy w przyszłości? Dlaczego mówi się "pozostanie nam jedynie to co z Unii"? To jest błędne podejście! z góry negatywne, zakładające,że nam cos POZOSTANIE. Zgadzam się z Deczko Wkurzonym, że "nie ma co dyskutować" z niektórymi wypowiedziami. Psy szczekają, karawana idzie dalej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2005, 22:40 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
zapraszam do wątku 2010, gdzie postarałem się odpowiedzieć na zadawane pytania. Pewnie odpowiedź nie wyczerpuje tematu, ale skoro zainteresowanie wzrosło (i może powinienem w tym miejscu podziękować panu-pani pro-kontra :lol: ), to pojawią się może następne.
Projekt 2010 jest dla miasta szansą, co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Chętnie usłyszę uzasadnione głosy przeciw :lol:
Cytuj:
co oznaczaja flagi przed Urzedem Miasta ?
a co mają oznaczać :?: - poparcie dla projektu.
Cytuj:
Rozmawiałem z przedstawicielami mediów po tamtej stronie Nysy. Nie będzie możliwości aby pieniądze dla Goerlizt popłynęły do Zgorzelca.
no ciekawe, szkoda, że nie ma wymienionego tego przedstawiciela i tych mediów :o tak to można wszystko napisać: jedna pani drugiej pani :lol:
Cytuj:
A to i tak mamy bez śmiesznej stolicy kultury. Powodzenia
no tak, jest śmiesznie w Zgorzelcu, aż brzuch boli od śmiechu :lol: wzajemnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2005, 0:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Cytuj:
Bylem na cmentarzu, takze zolnierzy II Armii WP. Syf


Dla przypomnienia, od momentu reaktywowania samorządu, żaden z kolejnych burmistrzów, w tym prawicowy Leszczyński NIE ZROBIŁ nic na tym miejscu pamięci. Więc wyciąganie tego Fiedorowiczowi jest POPULIZMEM i demagogią najczystrzej postaci. Wnioskując z wypowiedzi na temat Niemców, można przyjąć, że pro-contra to prawdziwy narodowiec, zapewne nie ciepiący komuny, więc dla porządku żołnierze II AWP byli forpocztą świadomie czy nie - socjalizmu. Cmentarz powstał za komuny wieć pro-contra powinien największa dozą obrzydzenia traktować to miejsce, jako nie powstałe z czystych narodowych pobudek. Wszak to pomnik dla jakże znienawidzonego Ludowego Wojska Polskiego i wręcz cieszyć się z nędznego stanu w jakim się znajduję.

Jako wnuk żołnierza II AWP nie życzę sobie by pamięć ofiar była kartą przetargową w prawicowych zagrywkach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2005, 13:14 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
tadek napisał:
Cytuj:
"Zgadzam sie,że niewielu ludzi w Zgorzelcu wie co to jest Park Mostów, ale tak na dobrą sprawę ile informacji na ten temat można znależć na zgorzelec.info, albo na stronach Urzędu Miasta?"

kilka faktow:

-> Urzad Miasta - powinien, a zgorzelec.info może
-> informacje nie sa przekazywane do prasy wiec nie sa publikowane, w koncu to nie zgorzelec.info startuje do tego tytulu zeby za wszelka cene zamieszczac takie informacje

tadek napisał
Cytuj:
"To od NAS zależy jak będzie z kasą, jeśli będziemy czekać aż cośnam skapnie, az nam rzucą ochłapy to dostaniemy g..."

-> poprosze o konkretne wyjasnienie, bo nie rozumiem czy mamy z nimi negocjowac, bic sie ? bo jezeli chodzi o zgloszenie to nie ma w nim mowy o Zgorzelcu tylko o Goelritz. Wiec na czym ma polegac nasze staranie ?

Cytuj:
Spotkanie z przedstawicielami mediów - ciekawe kto z szanownych forumowiczów był w ubiegłym tygodniu w Goerlitz na spotkaniu w ramach ARENY, było właśnie poświęcone roli mediów niemieckich i POLSKICH w sk2010, powiem, nie było nikogo!!!!

-> polskie media nie mialy takiej informacji, wiec sie nie ukazala, a zinfo wszechwiedzace niestety nie jest, tym bardziej skoro tadek wiedzial, to czemu nie powiedzial, zeby forumowicze i czytelnicy zinfo mogli z tego skorzystac ?

bombas3:
Cytuj:
"no ciekawe, szkoda, że nie ma wymienionego tego przedstawiciela i tych mediów Surprised tak to można wszystko napisać: jedna pani drugiej pani"

-> a czy bedzie taka mozliwosc ? bo odpowiedzi nie dales...

Widze panowie ze probujecie odrzucac trudne pytania, ptore przeciez nie sa kierowane przeciwko wam. Chodzi tylko o to zeby uzyskac konkretna informacje, jednak kazde slowa kryrtki probujecie odbijac swojego rodzaju atakiem (na huki), zatem bardzo prosze o rzeczowe, ale bez unoszenia sie odpowiedzie w tematach. zgorzelec.info jest medium ktore przekazuje informacje dla ogolnie przyjetego dobra spolecznego, nasze stanowisko jest za wspieraniem inicjatyw ktorych zadaniem jest wspolpraca PL-DE, jezeli jednak nikt nie jest zainteresowany przekazywaniem takich informacji, to ja przepraszam bardzo ale mamy inne takze wazne rzeczy na glowie ktorymi musimy sie interesowac.

Ponadto: Szanowny Pan Kai Grebasch, ktory za kazdym razem z wielkim serdecznym usmiechem sciska mi reke kiedy sie witamy, nie raczyl ani razu podkreslam "ani razu" dopowiedziec na oficjalne maile ktore niego wysylalem.

Oto dowody:
Cytuj:
08 lipca 2005:
Witam serdecznie, dziekuje za informacje.

Mam jednoczesnie pytanie zwiazane z ulotkami promujacymi cale przedsiewziecie. Naglasniamy cale wydarzenie po polskiej stronie oraz caly czas wspolpracujemy pod katem zamieszczania inforamcji na portalach, jednak nasze logo nie zostalo umieszczone jako polski patronat medialny.

Czy przy kolejnych imprezach organizowanych przez Panstwa, mozemy liczyc na ta forme ?

Ponadto bardzo prosze o przeslanie inforamcji o wszystkich imprezach organizowanych w najblizszym czasie, w zwiazku z powstaniem dzialu www.imprezy.zgorzelec.info , gdzie dodajemy wszystkie wydarzenia kulturalne i sportowe i inne. Wczesniejsze zamieszczenie teog na stronie pozwili naszym czytelnikom zaplanowac sobie wolny czas.

18 lipca 2005:
Witam, w zwiazku z tym, iz nie otrzymalem odpowiedzi na wczesniej zadane pytanie, bardzo prosze o ponowne przeanalizowanie tematu.

20 lipca 2005:
Bardzo prosze o informacje kiedy moge sie spodziewac odpowiedzi na 2 maile wyslane do Panstwa ?


Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zadnej odpowiedzi na maile, pomimo iz informacje prasowe dostajemy caly czas. Zatem nasuwa sie proste pytanie: Czy niemieckiej stronie nie zalezy wogole na kontakcie z nami ? A co jesli nie jestesym jedyni ktorzy takowej informacji nie otrzymali ? Osobiscie zdystansowalem sie do tej instytucji i jakos nie pale sie zeby za wszelka cene ich promowac, pomimo ze ich logo znajduje sie na naszej stronie oraz informacja o Parku Mostow w Swietle zostala opublikowana na zgorzelec.info zarowno na imprezach jak i na stronie glownej. wiec podkreslam ze nawet wobec takiego traktowania, zamieszczamy takie informacje i caly czas wykazujemy dobra wole.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2005, 14:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
aleksander pisze:
... jednak nasze logo nie zostalo umieszczone jako polski patronat medialny.


hehe..ta bezinteresowność i zaangażowanie w sprawy obrony polskich racji...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2005, 17:05 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
bombas3: Cytat:
"no ciekawe, szkoda, że nie ma wymienionego tego przedstawiciela i tych mediów Surprised tak to można wszystko napisać: jedna pani drugiej pani"

-> a czy bedzie taka mozliwosc ? bo odpowiedzi nie dales...

możliwość czego, bo nie rozumiem :?: Na dotychczasowe pytania starałem się odpowiedzieć w wątku 2010.
Cytuj:
jezeli chodzi o zgloszenie to nie ma w nim mowy o Zgorzelcu tylko o Goelritz
jeśli chodzi o zgłoszenie, czy ubieganie się o tytuł (bo o to chyba chodzi :?: ): proszę spojrzeć na logo projektu, na którym jest Goerlitz i Zgorzelec. Nie może więc, logicznie, być tu mowa wyłącznie o Goerlitz.
Cytuj:
polskie media nie mialy takiej informacji, wiec sie nie ukazala, a zinfo wszechwiedzace niestety nie jest
informację o Arenie dostałeś, choć nieco późno było na zamieszczenie, to jednak sam mogłeś z niej skorzystać, biorąc pod uwagę temat dyskusji tyczący mediów. Bardzo brakowało głosu zgorzeleckich mediów. Być może uzyskałbyś odpowiedź także na te postawione tutaj pytania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2005, 18:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lip 2005, 11:18
Posty: 34
Widzę, że temat ESK2010 staje się coraz gorętszy....
to dobrze, proponuję publiczne spotkanie i podzielenie się wątpliwościami i uwagami. Wygodnie jest kryć sie za pseudonimami..... Stowarzyszenie ESK2010 zorganizuje takie spotkanie na które zapraszamy WSZYSTKICH, myslę, że uda sie to zrobić za około 2 tygodnie, oczywiście podamy termin i miejsce z wyprzedzeniem. Forum jest świetne, lecz chyba wiele rzeczy byłoby lepiej i prościej wyjaśnić w dyskusji bezpośredniej. Może tutaj będziemy gromadzić pytania na spotkanie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2005, 20:05 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2005, 20:49
Posty: 257
Lokalizacja: stąd
A co tu gromadzić. Trzeba zrobić spotkanie, przyjść, wyłożyć kawę na ławę i wziąć odpowiedzialność za to co się mówi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2005, 11:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 paź 2005, 17:01
Posty: 9
Witam Panie i Panow, nie ucieklem i nie dam sie stad wygonic. Uczestnikow o slabszych nerwach prosze o zazycie valium, zas walecznych bojownikow w kulture germanska zapraszam do ringu. Uprzedzalem juz, ze bedzie bolalo i tylko od was zalezy czy beda to dlugie meki czy tylko klaps na otrzezwienie. Z braku czasu odpowiem na wszystkie zarzuty w jedym poscie i prosze o merytoryczna dyskusje i glebsza refleksje nad problemem.

Panie Aleksandrze, naprawde milo, ze wzial mnie pan pod opieke a jeszcze milej, ze Panskie zdanie o wspolpracy PL-DE jest blizsze realiom teraz niz 3lata temu kiedy spotkalismy sie po raz 1wszy w moim biurze w GR a coraz dalsze od poboznych zyczen grupowiczow.Tym samym zdradzilem i powierzylem (tylko) Panu moja tozsamosc a innych forumowiczow zapewniam, ze macie w mojej osobie kompetentnego rozmowce i twardego przeciwnika. Biore tez pelna odpowiedzialnosc za moja pisanine na forum a moich pogladow bede bronil za pomoca argumentow i podaniem zrodel. Pozwolcie, ze skorzystam tak jak Wy z netykiety i pozostane przy swoim nicku. W zamian za cierpliwosc oferuje kazdemu potrzebujacemu moje dluuuuugoletnie doswiadczenie w Niemczech, znajomosc urzedow, jezyka, ludzi, prawa i bezprawia.
Mam nadzieje tez, ze nasza wspolna pisanina i zaangazowanie przeniesie dyskusje o sk2010 na grunt realiow nadgranicznych, w polityce i biznesie. Licze tez na Wasz zdrowy zdrowy rozsadek i umiejetnosc liczenia pieniedzy. Takze cudzych, inaczej nie stana sie nasze :)

KIEDY SLYSZE SLOWO KULTURA ODBEZPIECZAM REWOLWER. Kto jest autorem tej zlotej mysli? Odpowiedz wieczorem.

1. WPROST i Speer. Faktycznie, nie zauwazylem na forum tej informacji co nie znaczy ze wzmianka o niej konczy dyskusje na ten temat. Nieskromnie dodam, ze to ja doprowadzilem do tej publikacji.
2. ESK 2010 JEST TYLKO PARASOLEM DO NIEMIECKIEJ EKSPANSJI i wyciskarka pieniedzy saksonskiej CDU, ktora reprezentuje interesy tzw. Wypedzonych.
3. NIE MA WSPOLPRACY ZGORZELEC-GOERLITZ, jestesmy tylko poligonem. Miedzy KOLABORACJA a WPOLPRACA jest fundamentalna roznica.
4. DZIALALNOSC ANISZKIEWICZA SZKODZI W NAJWYZSZYM STOPNIU POLSKIEJ RACJI STANU. Czy zwrociliscie uwage na rodzacy sie ogolnopolski wstyd skandal, ktory zamierza wywolac Vice skarzac Gazete Powiatowa wspolnie z Erika Steinbach?! Powodem jest artykul o demonstracji nazistow. To zamach na wolnosc slowa i kolejny akt zdrady
5. NIE MOZE BYC MOWY O ESK 2010 dopoki w mediach niemieckich (np. Sachsiche Zeitung) bedzie sie szkalowac Polakow a Niemcow w Polsce ochraniac (np. Gazeta Wojewodzka). Wiezienie w Goerlitz jest w 75% zapelnione przez Polakow, a wiekszosc trafila tam w wyniku manipulacji i dyskryminacyjnej natury prawa niemieckiego.
6. NATYCHMIAST POWSTRZYMAC URUCHOMIENIE 2 jezycznego radia w Goerlitz. Zgode na to tez dal Anieszkiewicz.

i wiele innych... na dzis starczy, inaczej znow ktos przywali mi ze jestem kseneofobem, czarno secincem i matka Rydzyka. Spijcie dalej Panowie, az ktos gwizdnie wam spod lozka nocnik, a zlozka wlasna kobiete. Have a nice dream, see u!

pro-contra

p.s.

Panie Krytyczny, skoro dziadek byl w II AWP to dlaczego nie zapaliles chlopcom siweczki? Dlaczego w Fiedorowicza? a bo on jest "ojcem miasta" i OFICEREM! i jako taki odpowiada za swoich zolnierzy, czy to w sluzbie wojskowej czy cywilnej. Za Pawlowicza i Aniszkiewicza tez.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2005, 12:16 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Witam, Pana "M", pomimo mojego podejscia do Panskiej osoby uszanuje Panska anonimowosc o ktora Pan prosil, nie mniej jednak prosze w trakcie dyskusji o zachowanie szczegolnej ostroznosci przy wypowiadanych twierdzeniach i zastosowanie sie do zasad netykiety, bo tna to bede zwracal szczegolna uwage.

-> Pierwsza rzecz jaka chcialbyn nadmienic, to fakt, ze moj poglad na temat wspolpracy PL-DE wcale nie ulegl zmianie. Nawet pomimo bledow ktore sie pojawiaja po jednej i po drugiej stronie jestem nadal za wspolpraca miast, jednak na rownych warunkach i ze wzajemnym patrzeniem na tece podczas podejmowania wspolnych decyzji. Ponadto juz od samego poczatku podejrzewalem kim Pan jest.

-> Druga sprawa: "Gdy słyszę słowo kultura, odbezpieczam mój rewolwer" (lub "mojego Browninga") to powiedzial - Hermann Göring, niemiecki działacz nazistowski, jeden z twórców i głównych postaci hitlerowskiej III Rzeszy, dowódca niemieckiego lotnictwa wojskowego(Luftwaffe), odpowiedzialny za zbrodnie wojenne. więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hermann_G%C3%B6ring

-> Co do reszty, odpowiem wieczorem, ale bardzo zastanawia mnie powod dla ktorego ozoba z takim nastawieniem do zgorzelec.info, a przede wszystkim do mojej osoby weszla na forum, aby zabrac glos.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2005, 13:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
pro-contra pisze:
Panie Krytyczny, skoro dziadek byl w II AWP to dlaczego nie zapaliles chlopcom siweczki? D


Twierdzenie równie bezpodstawne, jak reszta pańskich silących się na elokwencję wypowiedzi i górnolotnych sformułowań. To po pierwsze.

Po drugie. Zaryzykuje, a co mi tam, panie Mariuszu Klonowski ujawnienie pańskiej skrzętnie skrywanej tożsamości.

PS. jakbym się pomylił, czego wykluczyć nie mogę, to mam w zanadrzu jeszcze jedna kandydaturę.

P.S. A Ci neonaziści zapewne współpracują z Talibami z Klewek, a burmistrz Aniszkiewicz jest podwójnym agentem przy okazji prowadzącym więzienie CIA w Polsce. Tajemniczy samolot ladował na lotnisku w Zarskiej Wsi....i tak dalej ble,ble ble ble, ble....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2005, 17:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lip 2005, 11:18
Posty: 34
na dyskusję z pro-contra, moim zdaniem, szkoda czasu, jesli jego zamierzeniem było zainteresowanie tematem polsko-niemieckim to zrobił to w sposób nienajlepszy, niech pro-contra zjawi sie na spotkaniu ( jeśli wystarczy mu odwagi). prowokowac do dyskusji można (a czasami trzeba), ale w sposób jaki jest przyjęty wsród rozsądnych ludzi, jak do tej pory na tym forum to sie udawało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lis 2005, 0:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:59
Posty: 121
Ludzie tak zjejący nienawiścia jak pro kontra doprowadzili do wybuchu II wojny światowej . Prokontra , czy ty byś też sobie tego życzyl ? Przemawia przez Ciebie jedynie gniewi nienawiśc . Neonazizm ma wiele oblicz . Naprawdę .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..