Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 13:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Która z imprez jest dla Ciebie najważniejsza ?
Dni Zgorzelca 50%  50%  [ 9 ]
Festiwal Piosenki Greckiej 6%  6%  [ 1 ]
Jakuby 22%  22%  [ 4 ]
Trzeba nam czegoś nowego ! 22%  22%  [ 4 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość
Post: 18 sty 2005, 23:35 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Dzisiaj w nocy jeden z czytelników napisał do nas następujacy list:

"Cześć jestem mieszkańcem Zgorzelca ostatnio przeczytałem fragment artykułu bodajże w Gazecie Wojewódzkiej o dyskusji jaka sie odbyła na sesji rady miejskiej na temat Która z imprez plenerowych w Zgorzelcu jest najważniejsza. "Pan" Nikos stwierdził że Dni Greckie powiny dostawać największą dotacje od miasta i to powino już byc ustalone teraz ,mam sugestie może zrobicie na stronie sonde która impreza jest dla mieszkańców miasta najważniejsza :Dni Zgorzelca ,Festiwal Piosenki Greckiej, a może Jakuby, albo jeszcze jakaś inna impreza pozdrawiam Jacek"

Co o tym sądzicie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2005, 1:39 
aleksander pisze:
Dzisiaj w nocy jeden z czytelników napisał do nas następujacy list:

"Cześć jestem mieszkańcem Zgorzelca ostatnio przeczytałem fragment artykułu bodajże w Gazecie Wojewódzkiej o dyskusji jaka sie odbyła na sesji rady miejskiej na temat Która z imprez plenerowych w Zgorzelcu jest najważniejsza. "Pan" Nikos stwierdził że Dni Greckie powiny dostawać największą dotacje od miasta i to powino już byc ustalone teraz ,mam sugestie może zrobicie na stronie sonde która impreza jest dla mieszkańców miasta najważniejsza :Dni Zgorzelca ,Festiwal Piosenki Greckiej, a może Jakuby, albo jeszcze jakaś inna impreza pozdrawiam Jacek"

Co o tym sądzicie ?
Oczywiście że najważniejsze powinny byc Dni Zgorzelca i nie ma co tutaj dyskutowac za wiele. A jak chce się obchodzic wszystkie imprezy chucznie to pupka JASIU . Bez jaja!!! Wtedy żadna impreza nie ma sensu DLACZEGO ? Bo się nic ciekawego nie dzieje ! ! ! KOMBI to byl wspaniały pomysl , ale co dalej ? NIC!!! Kupa bałaganu a jeszcze wytaniona KONFERASJERKA do tego wszystkiego.Szkoda gadać.Wiecie co ? Najgorzej jak nieodpowiedni ludzie zabierają sie za coś, o czym nie maja pojęcia. POZDRAWIAM


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2005, 8:46 
Zgorzelec nie ma żadnej imprezy, która byłaby "sztandarem" miasta. Lwowek ma agatowe lato, Lubomierz Festiwal Komedii . Probą zorganizowania takiej imprezy były jakuby ale stały się tandetnym festynem bez pomysłu i jaja. Kompletna kompromitacja. A wszytsko przez to, ze ktoś musial zarobbic. Ci co byli w Goerlitz wracali calkiem zalamani.
Wydzial promocji powinien poszukać czegos co na lata będzie kojarzone z naszym miastem. niestety festiwal grecki się nie sprzedał a tak naprawde nigdy nie był na tyle popularny aby nas wylansować w Polsce. Byćmoze dlatego, zetu takze służył on do realizacji osobistych ambicji.
I to jest chyba główny problem - zamiast myślec o potrzebach i o samej imprezie każdy mysli o własnym korycie i wlasnym wizerunku.
A moze by tak Urząd ogłosił konkurs na pomysł imprezy dla Zgorzelca?????? W innych miastach tak robili.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2005, 8:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Popieram gościa powyżej mojego posta... coz proba poprawienia naszej strony Jakubow to na pewno dogadanie sie z wladzami i organizatorami Goerlitz i stworzenie czego identycznego po obu stronach Nysy. Tak zeby pokazac, ze te dwa miasta laczyly sie kiedys w jedna calosc. Moze wtedy i narody zaczna palac do siebie czyms wiecej niz nienawiscia :?: :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2005, 9:08 
Problem nie w tym która impreza jast nasza, wg mnie chodzi raczej o to jak są zrobione, każda z nich może być wizytówką Zgorzelca tylko musi mieć swój charakter, każda z tych imprez jest po prostu "miękka" i bez wyrazu, natomiast ludzi którzy znają się na robieniu takich imprez po prostu się pozbyto lub poprzez czyjeś ambicje nie korzysta się z nich.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2005, 16:17 
powinni w Zgorzelcu zobić impreze na skale POLSKI np. przystanek wudstok, impreza dla zakochanych...


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2005, 16:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Anonymous pisze:
powinni w Zgorzelcu zobić impreze na skale POLSKI np. przystanek wudstok, impreza dla zakochanych...


wudstok na Żeraniu?

czy woodstock w Żarach? :twisted:

bo chyba mylimy pojecia, albo nie potrafimy pisac w jezyku polskim :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2005, 20:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 sty 2005, 19:12
Posty: 3
szamo pisze:
Anonymous pisze:
powinni w Zgorzelcu zobiæ impreze na skale POLSKI np. przystanek wudstok, impreza dla zakochanych...


wudstok na ¯eraniu?

czy woodstock w ¯arach? :twisted:

bo chyba mylimy pojecia, albo nie potrafimy pisac w jezyku polskim :roll:

na skale polski czyli i jedno i drugie tam jestznak który oznacza niedokoñczone zdanie, g³±bie :!: :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2005, 22:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
obywatel Zgorzelca pisze:
szamo pisze:
Anonymous pisze:
powinni w Zgorzelcu zobić impreze na skale POLSKI np. przystanek wudstok, impreza dla zakochanych...


wudstok na Żeraniu?

czy woodstock w Żarach? :twisted:

bo chyba mylimy pojecia, albo nie potrafimy pisac w jezyku polskim :roll:

na skale polski czyli i jedno i drugie tam jestznak który oznacza niedokończone zdanie, głąbie :!: :!: :!:


taaaak, milo mi Adam jestem :twisted: i nauczmy sie pisac w jezyku polskim!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2005, 23:59 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
adam admin sie wypowiedzial, a zadzierac z adminem nie wypada, moze obywatel Zgorzelca poczuje sie do obowiazkow wynikajacych ze swojego statutu, a zatem kultury osobistej i pieknego wyrazania sie ojczystym jezyku. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2005, 16:28 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
powracając jednak do zgorzeleckiej imprezy nr 1, z której moglibyśmy być dumni jako mieszkancy tego miasta, myślę, że mogą to być Jakuby, jako część festynu Starego Miasta, Altstadtfestu, czy jak go zwał..
Razem w mieście, po obu jego stronach możemy zrobić imprezę, jakich mało. Po niemieckiej stronie początek jest ok, spróbujmy im dorównać a myślę, że potrafimy. I nie rozdrabniajmy się na festiwale, Dni, Jakuby, czy inne. Jedna porządna impreza w roku, tak, żeby ludzie pamietali cały następny rok :!: :D :D :D
Przecież to Przedmieście Nyskie już niebawem będzie miejscem, gdzie zabawa, rozrywka i wypoczynek bedzie wspólnie świętowany.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..