Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 14:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
Post: 08 lis 2012, 12:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Wspaniały nasz Szpital ma nstępny sukces - półroczne oczekiwanie na rejestrację do Usg brzucha
No na tak skomplikowane procedury medyczne i taki szybki czas to chyba wspaniała dyrekcja musiała sie mocno starać to rozumie rezonans to rejestracja nie w tym wieku.
Poważnie to zakrawa na prowokację w zwykłych tych gorszych likwidowanych szpitalach usg robi się jak mierzenie gorączki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 13:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lut 2007, 16:41
Posty: 96
Lokalizacja: Zgorzelec
najlepiej krytykować (chociaż akurat o tym naszym cudownym szpitalu mam podobne zdanie);
gorzej jeżeli już jest się prezesem zakładu czy innej jednostki przez kilka lat i tego zakładu nie udaje się wyciągnąć na prostą. nie oceniam bo na pewno bycie prezesem nie jest łatwym kawałkiem chleba i ja tego nie ogarniam ale...
po prostu chyba nie jest to takie proste jak przynajmniej mi się zdaje...
pozdrawiam ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 18:45 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Ja od początku września nawet terminu na USG nie mam, więc jakoś to leci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2012, 22:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:22
Posty: 155
Lokalizacja: jestem?
znajomości nie macie ? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2013, 12:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Odnawiam temat z bardzo osobistych względów miałem dzisiaj kontakt z naszym szpitalem i jestem bardzo zawiedziony . Starania ponoć najlepszej w okolicy menadżerki niweczą tępi i nieudaczni lekarze i pielęgniarki jedyna konkretna odpowiedź to nie bądź pan frajer i gnaj na pogotowie - tam muszą . A za co w takim razie te kozie bobki w białych fartuchach biorą kasę i to nie małą. Beznadziejna zbieranina nieudaczników co cwańsi i bardziej robotni już dawno założyli własne działalności. A szefowa robi dobrą minę do tej gry i wystawia się po pieniążki do różnych opcji . A że rejon jest jeszcze mocno znacjonalizowany to udaje jej się uzyskiwać po trochu . Teraz w Radzie Miasta zalicza wpadki i doły i w szpitalu coraz bardziej to widać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2013, 1:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
bog180: odpuść.
akurat TY WIESZ że nie jest proste być szefem dużego zakładu. czy ktoś tu wyciąga Tobie z tego powodu jakieś żale? pewnie ktoś mógłby, i co miałby rację? a sam jeździsz po szefowej tego zakładu. trochę to niesmaczne. sama wypowiedź jest trochę poniżej godności człowieka ponoć na poziomie ('kozie bobki'). lekko się zawiodłem bo wydawało mi się że mam do czynienia z człowiekiem na poziomie.
szpital z grubsza rzecz biorąc jedzie po jakiejś prostej. podejście do klienta jest co najmniej lekko komercyjne. pewnie stąd ta prosta. cudów nie ma. mamy dziki kapitalizm - bo to 'dziki kraj' i wydaje mi się że inaczej się nie da (też mnie parę rzeczy w szpitalu wciepiło przy okazji pobytu).
nie przejmuj się. jak byś był kacykiem w lokalnej partii zostałbyś obsłużony bez kolejki - czego osobiście doświadczyliśmy czekając z dzieckiem na okulistyce - wstyd!!! :smt064
a takie rzeczy wprost bawią :) http://www.powiat.zgorzelec.pl/cms/cont ... 124_11.pdf . Fajna ta Rada Społeczna - większość śmiertelników tyle w rok nie zarobi :).
w tym artykule: http://www.zinfo.pl/artykuly/7069 to jest fajne: cyt.:Warto pamiętać o tym, że poród rodzinny nie musi być płatny.
Szczegółów kiedy może być bezpłatny dowiadujemy się po porodzie. :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2014, 17:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 cze 2014, 16:19
Posty: 1
Wtam. Chciałam krótko nadmienić, że w marcu tego roku leżałam w szpitalu w Zgorzelcu w oddziale chirurgiczny. Przeszłam poważną operację i chciałam z całego serca podziękować całemu personelowi z oddziału za fachową pomoc, wspaniała opiekę pielęgniarską. Szczególnie chciałam podziękować pielęg. Pani Sylwi i Pani Renatce za stworzenie ciepłej i przyjaznej atmosfery. Życzę dużo zdrówka i sukcesów w pracy. Z poszanowaniem pacjentka Teresa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2014, 19:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
cała moja złośc idzie wkierunku nie słabej pracy zarzadczej czy jej organizacji ale bezsilność wobec działń psedobriońców tych bilepszych i starjajacych się zarówno w mengemencie jaki wsród załogi.
w firmach rodzi się wiele ośrodków chcących zarządzać ale odpowiedzialność przenosi sie tylko do jednego ośrodkka zarzadzającego dlatego nie mam żalu do Pani Menadżer a raczej mi jej szkoda bo wiem jak otoczenie funkcjonuje .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2014, 20:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
bog180 napiszę Ci po raz kolejny.
Po pierwsze trafiaj w klawisze bo czytać nie idzie, jak wzrok szwankuje to trzeba wymieniać okulary, Twoje wypowiedzi są nieczytelne, połowy nie zrozumiałem zwłaszcza zaciekawiło mnie kto to są bilepsi...
Po drugie jak prezes merytorycznie dobry w temacie i charyzmatyczny to pozostałe ośrodki mogą sobie poskakać.
A jak prezes sobie nie radzi to trzeba zrezygnować a nie kurczowo trzymać się stołka.
Ja mam zastrzeżenia do prezesów którzy kilka lat zarządzają, zakład upada, ale prezes co 2-3 lata wyjeżdża nową furą z salonu. Jak to wygląda?
Zamilknij więc proponuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..