Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 7:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 sty 2005, 18:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Znajoma dziś urodziła dzidziusia. Fajna sprawa. Moja żona, będąc dobrą koleżanka postanowiła ją odwiedzić. Poszła.
Wróciwszy do domu stwierdziła jednoznacznie:
Nie chcę nigdy rodzić w zgorzeleckim szpitalu!
Sceny jakie zobaczyła, traktowanie pacjenta, wywarły na niej taki wstrząs że po powrocie do domu, blada na twarzy płakała.
Do tego wymagania stawiane pacjentom. Np. na porodówce trzeba mieć własne pieluszki dla dziecka i spirytus do dezynfekcji, środki higieniczne. Absurd. Przecież wszyscy płacimy ubezpieczenia, podatki... To jest paranoja, z czym my wchodzimy do Europy? Średniowiecze!
Ludzie wybaczcie że skończę, ale brak mi słów i ręce normalnie opadają, a poza tym nie będę więcjej relacjonował z opowieści żony, bo nie chcę być posądzony o pomówienie.
Mam propozycję, jeżeli nieszczęście sprawi że zostaniecie narażeni na kontakt ze zgorzeleckim szpitalem miejcie przy sobie dyktafon - warto, a i prokurator z chęcią by sobie posłuchał. Ja napewno tak zrobie.
Pozdrawiam wszystkich.


Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 19:49 przez viper126pzgc, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2005, 19:35 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 08 sty 2005, 10:06
Posty: 100
Lokalizacja: Aut+ Zg
Jestem w wielkim SZOKU!!
Wspolczuje tym ludziom ktorzy musza leczyc sie w szpitalu.
Jak wiemy tylko za kase w kopercie inaczej czlowieka te konowaly traktuja.
Ja slyszalem nawet ze przychodzi sie na prywatna wizyte do Doktorka dajesz siano a on robi miejsce w panstwowym szpitalu i leczy cie tam na lewo prywatnie.
To jest Horror!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2005, 21:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Normad, masz dobre informacje. To jest poprostu ZGORZELEC. Jak jest w innych miastach? Nie wiem. Nie choruję na szczęście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2005, 23:39 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 17:59
Posty: 34
można zgłosić tą sprawę do "Interwencji", oni się specjalizują w ujawnianiu tego typu przypadków :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2005, 17:52 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sty 2005, 20:41
Posty: 85
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale szpital ma za to ładną elewację (ecri kolor damskich majtek) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2005, 18:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
No i o to w tym wszystkim chodzi. Elewacja. To jest to co powinno wyróżniac szpital!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sty 2005, 1:30 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
JA nie bede nawet mowil o w 100% pewnych informacjach jak lekarz bierze w lape, a nastepnego dnia rano rodzina dzostaje poinformowana o smierci pacjenta.. Ani o traktowaniu pracownikow z zewnatrz.
Macie racje, dyktafon i prokurator bylby zadowolony.

Ad interwencja w TVN.. Nie zajma sie tym, boja sie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lut 2005, 20:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 lut 2005, 20:37
Posty: 1
Ja również zabiorę głos w tej sprawie, gdyż jak sądzę jako jedyna z Was
mogę coś powiedzieć o tym oddziale z autopsji. Oddz. poloż.- gin. jest po remoncie, pielęgniarki OK, lekarze prawie bez wyjątków super.
Drogi vip'erze nigdy nie puszczaj swojej żony w odwiedziny na położniczy!
Wszelkie odzwiedziny poza najbliższą rodziną i to zaraz po porodzie są nie mile widziane (oczywista sprawa, zwłaszcza w okresie zachorowań.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2005, 9:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 sty 2005, 13:18
Posty: 12
Leżałm kilka razy na tym oddziale i powiem , że nie zgadzam się panowie z waszymi wypowiedziami byłam traktowana bardzo dobrze pielęgniarki są naprawdę miłe i pomocne.Oddział położniczy nie jest mniejscem do odwiedzin "niedzielnych"ale nie jest tak żle urodziłam śliczną córeczkę i pielęgniarki jak i lekarze opiekowali się mną tak jak należy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2005, 10:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Zgodzę się z tym. Pielęgniarki są miłe gdy się ,,posmaruje,,. Dla osoby niemajętnej, maja zgoła inne podejście.
Jeżeli chodzi o opinię mojej żony to nie jest to jedynie opinia osoby odwiedzającej, a także pacjętki. Żona też rodziła niedawno na tym oddziele.
Ciekawostką niech będzie fakt, że po trzech dniach od ceszrskiego cięcia została niemal wyrzucona do domu, bo zdaniem ordynatora czuła się dobrze. Wypis dostała znacznie później, czyli szpital pobierał z Kasy Chorych pieniądze za jej pobyt, gdy ona przebywała już w domu.
Myślę że pozytywne opinie tu pisane, to opinie wypisywane przez pracownice tegoż odziału, bądź jakichś popleczników.
W naszym mieście gdzie nie spytać o szpital słyszy się takie rzeczy że włos na głowie się jeży, a pacjęci wolą jechac do oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów, szpitali w Lubaniu, Bolesławcu, czy Legnicy. To chyba cos daje do myślenia. Nie jest tez tajemnica że najlepszy personel zgorzeleckiego szpitala, dosłownie uciekł do Lubania, nie opowiaadając się za znakomitym (moim zdaniem) dr Trentem, nie mogac wytrzymac panujących u nas zwyczajów i warunków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2005, 10:10 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 sty 2005, 13:18
Posty: 12
Nie jestem osobą majętną ani pracownicą szpitala.Nie poisadam "znajomości" i też mniałam cesarskie cieńcie.Faktycznie po takim zabiegu kobieta powinna leżeć w szpitalu 7 dni ale jeżeli jej stan jest dobry to poco leżeć .Każda z młodych mam po uroszeniu chce najszybciutko wracać do domciu z malutką pociechą.Ja nie bronię personelu szptala bo sama byłam ofiarą ale nie na tym oddziale.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2005, 10:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
No i tu jest pies pogrzebany! Była Pani, jak sama pisze - OFIARĄ. Nie można generalizować że każdy pracownik SP ZOZ w Zgorzelcu jest be.
Jednak opinie które krążą po Zgorzelcu na jego temat są jednoznaczne i mowią same za siebie.
W tym miejscu zakończę swoją pisaninę na ten temat. Jeżeli ktoś chce coś jeszcze dodać, niech to robi, ja już wszystko od siebie przkazałem. Zapraszam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2005, 15:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 mar 2005, 15:50
Posty: 1
5 dni przed porodem debilny ordynator wys³a³ mnie do Wroc³awia na poród, bo jak stwierdzi³ boi sie odebraæ mi poród :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: choru szpital
Post: 12 kwie 2005, 20:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 mar 2005, 14:26
Posty: 46
a barczykowa dostaje nagrody i medale od starosty i tak się klepią nawzajem po plecach a ludzie cierpią bezsilni


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2005, 14:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
tak się klepią, bo maja po czym, gdybyś miał takie plecki, też byś się klepał a nie pisał na forum :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..