Dzisiaj jest 06 maja 2024, 0:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2005, 17:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 wrz 2005, 17:01
Posty: 59
Masz rację Jagno!! Ja też jeżdzę do Lubania do ortopedów,którzy leczyli mnie kiedyś w Zgorzelcu.To smutne że dr.Trent nie jest w Zgorzelcu ale z tego co słyszałem to on miał liberalne poglądy i nie podobał się paniom pielęgniarkom i to one jego pognębiły i pani dyrektor to wokorzystała bo jego też nie lubiała za poglądy na temat funkcjonowania szpitala i finansów i jak to się skończyło to wiadomo.Ale to nie jest pierwszy przypadek gdzie tworzy się wokół nielubianej osoby mity z kosmosu i tym samym się jego pogrąża.A siostry są w tym najlepsze :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2005, 17:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 wrz 2005, 17:01
Posty: 59
I jeszcze dodam coś o oddziałe ortopedycznym w Zgorzelcu.Leżałem na nim parę miesięcy parę lat temu i dużo widziałem i słyszałem.Lekarze którzy obecnie pracują w Lubaniu byli w porządku,salowe też, ale niektóre pielęgniarki to do dzisiaj są dla mnie jak zły koszmar.Najbardziej my leżący baliśmy się nocek kiedy to dyżur miała siostra Ela i ILona(brrrr)oraz Bogusia i Irena.Ta pierwsza para to była ostra jak brzytwa,nieprzyjemna i opryskliwa a druga to jak roboty,pozbawione serca i emocji.Bałem się uwierzcie mi, zadzwonić w nocy po tabletkę p/bólową czy po wymianę kaczki.Tak samo inni pacjenci .Właściwie wszystcy na oddziałe to potwierdzali.Aroganckie i niemiłe.Co innego oddziałowa czy pozostałe panie.Ale chyba tak jest zawsze że wszędzie znajdą się czarne owce.Mam nadzieję że personel już został wymieniony na lepszy :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2005, 18:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
też kiedyś leżałam na tym samym oddziale i wszystko było pięknie z wyjątkiem właśnie niektórych pielęgniarek ale to dało się znieść nie licząc tego ze nie było wolnej sali dla mnie i najpierw chcieli położyć mnie z mężczyznami na co się nie zgodziłam wiec potem znaleźli dla mnie sale.Nie wiem czy wiecie gdzie na zgorzeleckiej ortopedii jest taki składzik na pościel,ręczniki itp.tam właśnie leżałam.
Faktem jest że doktor Trent był nielubiany za swoje poglądy,ale gdymy to on został dyrektorem naszego szpitala wiele by zmieniło sie na lepsze nie byłoby napewno tak jak się dzieje w chwili obecnej.Dlatego też właśnie zawsze jeżdże do Lubania.Milszego personelu niż tam nie ma chyba nigdzie.
POZDRAWIAM :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2005, 21:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 wrz 2005, 20:31
Posty: 27
Czy zglaszaliście swoje uwagi przelożonym tych pielęgniarek ? Jeżeli nie , to dlaczego ? Myślę , że niektore osoby nie powinny pracować na tak odpowiedzialnych stanowiskach . Pielęgniarstwo to coś więcej niż tylko podawanie tabletek i robienie zastrzyków . ( takie mam wewnętrzne przeświadczenie ) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 wrz 2005, 7:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 wrz 2005, 17:01
Posty: 59
Nikt nie zgłaszał przełożonym bo strach ma krótkie nogi.Przełożeni zwrócą uwagę pielęgniarkom a potem idą do domu a my pozostajemy pod ich opieką.Ech lepiej jest się wygadać na forum niż oficjalnie stworzyć sobie problem.A co do twojej wypowiedzi Jagno że gdyby dr.Trent był dyrektorem to zgadzam się z Tobą.Ale lepiej było jego wysiudać bo był niewygodny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 wrz 2005, 10:54 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
witam wszystkich.ja tam nie narzekam akurat na oddział porodowy.miałem okazję"rodzić" z żoną.był to poród rodzinny,
rodziła naturalnie i maiałem okazję być te kilkanaście godzin przy niej.jeden szkopuł tkwił w formie rozliczenia za poród rodzinny,mianowicie płaciłem datek co łaska jedyne 100 zł pięć lat temu.ciekawe jakie stawki obowiązują teraz.tak na marginesie to płaciłem za ten czas spędzony przy niej,więc raczej to mi powinni zapłacić za opiekę nad nią.haha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 wrz 2005, 12:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
Zgadzam się z poprzednikiem, ja "rodziłem" z żoną ponad 2 lata temu i także płaciłem cegiełkę w wys. 100 zł gdzie na porodówce byliśmy z żoną dosłownie SAMI!!! bo cały personel rozbiegł się d oważniejszych spraw. Czyli też to mnie powinni zapłacić za wyręczenie ich w pracy! Natomiast tłumaczono nam, że pieniążki te zostaną przeznaczone na zakup pampersów, kosmetyków i innych drobiazgów dla dziecka podczas pobytu w szpitalu!

A pamiętam czasy, zupełnie nie takie dawne, gdy noworodek wychodził ze szpitala z całą wyprawką na start (próbki kosmetyków dla dzieci i temu podobnych gadżetów)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 wrz 2005, 13:02 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
no własnie,wtedy dostaliśmy tych kosmetyków trochę,ALE żona była tam trzy dni więc przecież ile tych zostało zużyte?
no ale cóż tak trzeba....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 wrz 2005, 23:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 wrz 2005, 20:31
Posty: 27
To były chyba stare , dobre czasy... Dzisjaj nikt nie może liczyć na takie oistępowanie . A szkoda . Ale powspominać warto .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2005, 6:02 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
to jest nic ,a próbowaliście załatwic cos w sekretariacie biura administracji?!proponuje tam sie udać!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 paź 2005, 18:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2005, 20:49
Posty: 257
Lokalizacja: stąd
A co to za iksy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 paź 2005, 21:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:59
Posty: 121
Trudno coś odpowiedzieć jeżeli nie wiadomo czego sprawa dotyczy , za dużo usuniętych postów .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 paź 2005, 21:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:59
Posty: 121
Ciekawy jestem , czy sprzedaż cegielek na terenie szpitala jest całkowicie zgodne z prawem . Ponoć jeżeli wykupi się cegiełkę , np. w oddziale okulistycznym nie trzeba czekać na termin zbadania , lecz jest się przyjętym " od ręki " . Co mają robić ludzie , ktorych nie stać na wykupienie cegiełki ? Cierpliwie czekać , aż będzie za póżno na leczenie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sty 2006, 0:06 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
powracamy do tematu:

czytelniczka boena.wajda+neostrada.pl napisala:
Cytuj:
Jestem pielęgniarką pracującą w tym szpitalu i jestem z tego bardzo dumna że mój zakład pracy rozwija się i pięknieje, szkoda że pacjenci tego nie doceniają i narzekają ciągle na służbę zdrowia i nie zauważają że pomimo trudności w kraju w zgorzeleckim szpitalu można wiele zdiagnozować. Bożena


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2006, 0:26 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:59
Posty: 121
A wyleczyć ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..