Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 gru 2012, 21:44 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Byłem dzisiaj na seansie.
Kino ogólnie pozytywnie, wygodne fotele, dobry widok, porządna jakość obrazu. Kolejka do kasy trochę uciążliwia, ale tragedii nie było. Parę osób było mocno zdziwionych jak sprzedawczyni oznajmiła że bilety wyprzedane osobom które zarezerwowały miejsca, ale nie odebrali rezerwacji i mieli pecha.

Okulary 3D po filmie też wam kazali sobie zostawić?
Nie jestem pewien, ale zdaje mi się że to normalne okulary pasywne i nie trzeba będzie już płacić po 3 zł

Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta w multikinie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2012, 10:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Byłem w kinie w piątek na Hobbicie 3D, okulary kazali zostawić. W sobotę byłem z synem na bajce 3D ja nie płaciłem za okulary (wykorzystałem swoje), synowi zapłaciłem 3 zł, a po seansie kazali nie oddawać(zostaną na następne filmy).
Rozczarowanie było jednak z innej strony. Zarezerwowałem miejsca w piątek na seans na 9:10. Pojechałem po 8 godz.w sobotę odebrać bilety, a tu Plaza zamknięta. Otworzyli dopiero o 9:00. Wszystkie rezerwacje przepadły, ludzie przyjeżdżali z Lubania i okolic. Niektórzy przyjechali na seans który zaczynał się o 9:00, zanim weszli kupili bilety, jakiś napój (Nestea 0,5l za 7.90!!!) seans się zaczynał punkt godzina. Na szczęście reklamy trochę trwają, film pewnie obejrzeli w całości (na Hbbicie reklamy trwały 20 min).
Man nadzieję, że wyciągną wnioski i otworzą Plazę trochę wcześniej, dając szansę odebrania rezerwacji przed seansem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2012, 11:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 wrz 2008, 17:19
Posty: 22
Lokalizacja: Zgorzelec City
Jeżeli chodzi o kino to poza wspólnymi kasami z bufetem nie mam zastrzeżeń. Niestety muszę stwierdzić, że ludzie, którzy byli na seansie Hobbita - a była to pełna sala zachowywali się jak by po raz pierwszy byli w kinie i nie wiedzieli jak to jest... Zostawili po sobie chlew pomiędzy rzędami, a podczas filmu bawili się telefonami, a nawet dzwonili :? . Mam nadzieje, że z czasem wśród mieszkańców Zgorzelca i okolic świadomość tego jak powinno zachowywać się w kinie wzrośnie na tyle, że nie będę musiał się wstydzić przed przyjezdnymi znajomymi. :smt111


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2012, 15:48 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
A mnie wczoraj na Hobbicie (20:30, 3D) prawa strona ekranu niekoniecznie ładnie się rysowała - nie wiem, czy to wina kąta patrzenia, bo siedziałem na skraju z prawej strony, czy jak?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2012, 17:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Ja siedziałem na wcześniejszym seansie z lewej strony i było momentami to samo


u mnie na seansie była jedna komentatorka, wszystko przez pierwsze pół godziny filmu musiała skomentować
w okolicy był też osobnik jedzący chrupki, chrupiąc przy tym niesamowicie

w bufecie drogo, ale wiadomo - muszą na czymś zarobić


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2012, 20:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja mialem z zona miejsca 8, 9 (Hobbit, II dzien swiat, 13:30) czyli troszke na prawo od srodka i prawa strona ekranu rowniez byla troche nieostra. Zauwazylismy to oboje.

Ogolnie bez zastrzezen poza brakiem kultury ludzi, ktorzy zostawiaja po sobie sodoma i gomora gdzie przy wyjsciu sa wielkie kosze na smieci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2012, 23:26 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Byłem dziś w Pozie .
Film taki sobie, ale klimat ...
Poza to jest kino, a w plazie mamy urządzenie do wyświetlania produktów filmo pochodnych.


Jak cichy walczy z pedałami to ja walczę z takimi kinami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2012, 23:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
pochodnych?
Tylko że multikino wyświetlało ten film w swoich kinach 2 miesiące temu, Poza dzisiaj

do tego mniejszy ekran i wyświetlane filmy w gorszej jakości


Poza kino ogólnie może być, ale puszczanie filmów które praktycznie są na DVD mija się z celem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2012, 8:08 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
zgc_qwerty pisze:
Poza kino ogólnie może być, ale puszczanie filmów które praktycznie są na DVD mija się z celem


Zależy od poziomu celu. Twój jest raczej niskich lotów. Typowy banan z Mp3 za uszami. Wepchaj sobie popcorn do buzi i zacznij rozmowę. Będzie to obrazowało poziom godny banana. Temat nie dotyczy Pozy Nowej więc niech nikt nie myli fotoplastikonu z kinem. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2012, 9:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 gru 2011, 11:42
Posty: 30
Lokalizacja: Zgorzelec
yARO_81 pisze:
Ogolnie bez zastrzezen poza brakiem kultury ludzi, ktorzy zostawiaja po sobie sodoma i gomora gdzie przy wyjsciu sa wielkie kosze na smieci.


Niestety Zgorzelecka "burżuazja" wchodzi do kina jak do własnego chlewu, ani krzty kultury osobistej(a w sumie to kultura wyniesiona z własnego domu). Brak słów, a po wyjściu jeszcze gorzej jest, jakby to opakowanie po popcornie lub okularach takie niesamowicie ciężkie było - ogarnia ich straszna niemoc żeby je wziąć i po drodze wyrzucić do śmietnika...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2013, 20:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Wie ktoś co się dzieje z kinem od 4 stycznia do 17 stycznia, brak repertuaru w tym okresie??? Ferie czy co ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2013, 20:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lut 2009, 18:06
Posty: 10
Lokalizacja: Zgorzelec
Jakość 3D porażka, obraz po brzegach nie ostry i jakieś zmory. Zawłaszcza prawa strona (co inni też zauważyli) - porównując jakość 3D do Heliosa w Legnicy to to chyba był pseudo 3D, jeżeli przy następnym filmie też tak będzie to ja dziękuje... Dzwięk - też szału nie było....
ps.: kolega też skomentował: w domu mam lepsze 3D na plazmie niż tutaj... kaszana !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2013, 11:31 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Multikino odpowiada na trudne pytania
2013-02-26
- z głównej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwie 2013, 16:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Wczoraj odwiedziłem nasze multikino.
Wczoraj - czyli w pierwszy dzień świąt. Żal , że w tej branży trzeba pracować w taki dzień...
Ale nie o tym chciałem.

Okazuje się , że osoba z rzędu przed może komuś zasłaniać. To mnie mocno zaskoczyło na minus :roll:
Jakość 3D też zostawiała wiele do życzenia - ale nie jestem w stanie ocenić czy to wina kina czy filmu ("Jack pogromca olbrzymów") :|
W każdym razie szału nie ma ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2013, 8:17 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Byłem ostatnio z moją lubą na seansie i powiem, że jak dla mnie kino może być. W porządku dźwięk, w porządku obraz, nikt nie zrobił chlewu, nikt nie darł ryja na seansie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..