Dzisiaj jest 13 maja 2024, 9:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Która Auto-Szkoła jazdy jest najlepsza.
Aro-Jaro 25%  25%  [ 13 ]
Gregor 34%  34%  [ 18 ]
PZM 8%  8%  [ 4 ]
Patryk 2%  2%  [ 1 ]
Stano 2%  2%  [ 1 ]
Paweł 19%  19%  [ 10 ]
Gaweł 11%  11%  [ 6 ]
Liczba głosów : 53
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 cze 2007, 8:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Andzelika pisze:
Nie polecam AS Arojaro i Gaweł.

Może jakieś uzasadnienie? Ja u p. Gawła prawo jazdy robiłam i jestem bardzo zadowolona.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 cze 2007, 10:53 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2006, 18:49
Posty: 3
Aro&Jaro tez nie jest zła szkoła Jarek to mój znajomy i chawle sobie jego nauki i jeszcze za czasów kiedy robił w loku bo ten facet z powaznie przepita morda smierdzacy bezrobotnymi wyjechal gdzies za granice i w tym czasie na jego miejsce przyszedl jarek to bylo jakos ponad rok temu on mi pokazal jak sie zachowywac na drodze i czepial sie znakow jaki minelismy sprawdzal moja reakcje na rozne sytlacje na drodze musze przyznac ze malo jezdzilismy po zgorzelcu i mial racje bo te trasy sa oklepane glupim rowerem wiec wiemy jak sie poruszac.
A na nowym terenie trzeba myslec na pocatku jest dezorient ale wlasnie o to chodzi zeby go ujazmic bo co z ego ze pojezdzisz 4 h po cieplicach zeby znac wszystie myki trzeba by bylo tam kurs robic.
A co najwazniejsze z jarkiem mozna sie dogadac wrazie jak trzeba godzinki dokupić.
Prawdziwym plusem dla nich jest to ze maja nie zjezdzone auta z malymi przebiegami, ja robilem w loku ta zapyziala micra w pedalskim pomaranczowym kolorze nie raz mi chumor psula.
Loku nie polecam bo przeszedlem tam w tak zwanym trybie expresowym aby zdac teorytyczny egzamin nie trzeba byc nawet przygotowanym bo jak cos mi sie powalilo i mialem 2 bledy to mi pokazqal gdzie zle i zeby bylo 0 nie wiem dla statystyk??
u pawla robilo wielu ludzi bo to dobra i znana autoszkola o szerokiej gamie kategorji Pawel jest w pozadku , co do Ewy nie wiem jak ona ale mam znajomego ktory uczy tam facet uczy konkretnie to taka twarda reka i nie musi wcale kogos uderzyc ma cos w sobie ze ludzie go sluchaja - Janusz

Z Gregorem nie mialem nic wspolnego kumpel robil i mowil ze wszystko spoko tylko powaznie jest terminami zawalony i malo godzin w tygodniu sie przejezdza. Albo to swiadczy o tym ze jest dobra autoszkola i jednak ludzie ida do niego albo jest tani lub dobra reklama np tutaj:P


Ale lok powinni zakmnac jestesmy w czasach jakis symulatorw jazdy i tp a w tej auto szkole nie ma komputera! moze ktos bedzie laskawy i w ramach lapowki zalatwi im kompa :P
to byl zart, w kazdym bac razie purpurowy alfred zwany rownierz ide po meskie wrucil i to zle wruzy dla tego kabaretu:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 cze 2007, 23:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale LOK w Zgorzelcu juz dawno jest prywatny, ba nawet nie moga chyba uzywac tej nazwy. wiec co sie robi? Ano usuwa literke "L" i juz mamy nowa nazwe, bardzo sprytnie.
Co do sprzetu to po tylu latach i kursantach musi byc w kiepskim stanie. A prywatny wlasciciel juz na pewno maksymalnie tnie po kosztach stad brak komputera i serwisu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2008, 23:22 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2007, 18:27
Posty: 9
Lokalizacja: HollyŁódź
Witam wszystkich.

Niedługo zbliża się 18'stka więc myślę już o egzaminie na prawo jazdy.
Chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat.

A dokładniej Wasze doświadczenia, gdzie zdawaliście, jakie odczucia i jakie koszty.


Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 cze 2008, 23:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Osobiście prawka nie zdawałem bo za młody jestem ale z odpowiedzi bardzo wielu moich znajomych odradzam sam egzamin w Jeleniej górze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 cze 2008, 0:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
ja też odradzam JG. Lepiej do Zielonej a najlepiej to do Legnicy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 cze 2008, 9:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
JG już tak się nosi, ze znajoma "opłacony"egzamin przechodziła już 3 razy... :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 cze 2008, 10:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
A po cóż komu prawo jazdy ?
zbędny dokument...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 cze 2008, 10:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
Byl tu na forum watek. podobno JG jest najgorsza, i najwiecej biora...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 cze 2008, 11:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=958&highlight=jazdy
http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=2941&highlight=jazdy
http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=2377&highlight=jazdy
Wystarczy to przeczytać, aby wiedzieć dużo na ten temat ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 cze 2008, 9:53 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
temat scalono


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 cze 2008, 12:46 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
W JG zdają osoby, które potrafią jeździć. Swego czasu jak było głośno, że w JG usadzają za byle co , wszyscy zmienili kierunek na Zieloną albo na Legnicę. Co się okazało w późniejszym czasie to samo zaczęli robić w 2 pozostałych miejscowościach. Jak zdawałem w JG (w tym roku) najlepszą zdawalność ze Zgorzelca miała szkoła PZM. Zgorzelecki PZM w ośrodku JG miał drugie miejsce pod względem nowych kierowców :) (1 miejsce miała wtedy jakaś szkoła z Jeleniej - takie miałem info od znajomych).
Sam również szkoliłem swoją jazdę w naszym PZM. Uważam, że to był bardzo dobry wybór. Pani instruktorka wszystkiego dokładnie pilnowała. Rozmawiając z wieloma znajomymi, którzy byli w innych szkołach wyglądało to nieco inaczej. Instruktorzy pozwalali np. przekraczać minimalnie prędkość, dodając "Nie rób tego na egzaminie".
Wiadomo, że każdy wybierze jakąś inna szkołę, ja natomiast polecam nasz PZM - na prawdę bardzo dobrze uczą. Wliczając w to teorię, gdzie są tworzone grupki po kilka osób.
Dodam, że wybór na PZM nie padł ot tak... Przede mną zdawało dużo znajomych, zaczerpując informacji od nich, wiedziałem, że będzie mnie interesować tylko PZM.

Koszt całej nauki+egzamin+lekarz itp... z tego co dobrze pamiętam wyniosło 1400?może minimalnie więcej... W ramach godzin, które masz do wyjeżdżenia po wcześniejszym ustaleniu z Panią instruktorką masz 2h na jazdę po JG (na prawdę wszytko idealnie tłumaczy jeżdżąc po JG). Zapamiętując trasę, jak się zachować np. na danych światłach ze zdaniem nie powinniście mieć problemu. Zgadzając się na PZM dostajecie książeczkę z pytaniami z egzaminu teoretycznego. Są w nich odpowiedzi, wyjaśnione jest jak obsługiwać się sprzętem na egzaminie teoretycznym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 cze 2008, 15:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja swoje PJ też robiłem w PZMot. Miałem wtedy 16 lat. Zdałem za drugim podejściem, bo za pierwszym oblałem testy.... Nie płaciłem ani grosza "do kieszeni" nikomu. Ani instruktorowi, ani egzaminatorowi....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 cze 2008, 16:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
nicek pisze:
Zdałem za drugim podejściem, bo za pierwszym oblałem testy


Zawsze drugi....... :smt044 :smt058



nicek pisze:
Nie płaciłem ani grosza "do kieszeni" nikomu. Ani instruktorowi, ani egzaminatorowi....


Bo wtedy się nie płaciło...stare dobre czasy.....ja robiłem prawko w 1990 roku...bez kłopotów..bez stresu..za 1 podejściem...tyle, że wtedy jeździłem już trochę bez :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 cze 2008, 16:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
jaro28 pisze:
Zawsze drugi....... :smt044 :smt058


A ten zawsze musi dowalić....

Ja teżjeździłem bez, ale z ojcem na pokładzie i po wiosce...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..