Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 maja 2008, 20:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 lut 2008, 19:38
Posty: 14
Lokalizacja: Zgorzelec
bombas3 możemy się spotkać, kiedy następne spotkanie jeśli można wiedzieć ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2008, 14:09 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
spotkać możemy się zawsze, jeśli tylko nam będzie pasowało ;)
tylko pytanie: dlaczego chcesz wciągać w to sceptyków, którzy wietrzą podstęp i później dzielić się z nimi zasłużoną sławą (gdyby było jak chce mike 1006: bursztynowa komnata...)? masz wszystko, czego trzeba: długie wiertło, chęć i przyzwolenie właściciela, po co Ci więc towarzystwo, które Ci nie dowierza?
dziś czwartek, przyjdź do Kaktusa, spotyka się tam towarzystwo, które, jak myślę, zainteresuje się sprawą, może nawet wyjdzie z tego coś konstruktywnego? mnie dziś nie będzie, bo pracuję, ale zawsze ktoś przychodzi. Jeśli stwierdzisz, że to nie ci, z którymi być chciał penetrować podziemia, zawsze możesz się wycofać.
Taką mam propozycję na dzień dobry.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2008, 20:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
bombas3 pisze:
się tam towarzystwo, które, jak myślę, zainteresuje


Bombas nie agituj ludzi do PO.
Znów polityka nie w tym wątku co trzeba :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2008, 14:45 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Bombas nie agituj ludzi do PO.
a to mnie zdziwiłeś viper :grin: jakie PO? jaka agitacja? :o
Człowiek rwie się do akcji, a Ty go olewasz, przyjmując rolę jedynego sprawiedliwego. Dlaczego więc nie miałby poszukać wsparcia gdzie indziej? bo Ty wiesz lepiej? :grin:
Proponowałeś spotkanie, po co więc wałkować temat na forum, chyba że o to tylko chodzi :| Nie padł z Twojej strony żaden termin, z mojej tak.
Natomiast, co do czwartków: jest to, jak dotąd połączone forum zgorzelec.info ze stowarzyszeniem MdZ oraz osobami zainteresowanymi tym, o czym tam rozmawiamy. A rozmawia się nie tylko o polityce lokalnej, a także o fotografii, rowerach, historii, wyprawach górskich i wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia. Czasem też o podziemiach zgorzeleckich.
I nie ma to kompletnie nic wspólnego z jakąkolwiek przynależnością partyjną.

..i zapraszam na:
http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?p=51774#51774


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2008, 16:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
bombas3 pisze:
jakie PO? jaka agitacja?


Przypomnij sobie ilu ludzi zniechęciliście bzdetnym gadaniem o polityce i próbą zorganizowania akcji w stylu "WEŹMIEMY SIĘ I ZROBICIE".
Dlaczego na spotkania przestali przychodzić ludzie z ikrą? Np. trueRAP, Ajron i kilku innych?
Po prostu nie lubią polityki, ot co...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2008, 16:49 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
przypominam Viper, że chodzi o Opta i długie wiertło :grin:
a nie i PO, cokolwiek by ten skrót oznaczał. Nigdy nie agitowałem za żadną partią, bo sam nigdy do żadnej nie należałem. Co najwyżej w różnych okresach szukałem takich grup ludzi, z którymi była nadzieja, że coś się wspólnia da zrobić pożytecznego. W taki sposób trafiłem również do Explorerów, gdzie się poznaliśmy.
A nadzieje, nie zawsze jak wiadomo się spełniają :|
i pomyśl, zanim coś napiszesz. spróbuj też przeczytać to, co napisałem wyżej, bardziej uważnie, szczególnie od słów:
Cytuj:
co do czwartków: jest to, jak dotąd
;)
Cytuj:
na spotkania przestali przychodzić ludzie z ikrą? Np. trueRAP, Ajron i kilku innych
a gdzieś zaczęli przychodzić?
Z tego, co mi wiadomo, czwartki są jedynym miejscem i środowiskiem otwartym, które regularnie się zbiera i sobie gada na różne tematy. Znasz inne?, bo ja nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2008, 18:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
bombas3 pisze:
i sobie gada na różne tematy


Właśnie, gada sobie, gada sobie, gada sobie... Nie o gadanie tu chodzi, dlatego sporo ludzi przyszło, zobaczyło i... więcej się nie pokazało. Polityka zniechęca. Uwierz.

Poza tym, w tym i kilku innych tematach rozmawiają ludzie zainteresowani tajemnicami i militarnymi obiektami Zgorzelca i okolic.
Na czwartkowe obiado-kolacje i Polaków o niczym rozmowy w Beście , czy jak to się tam teraz zowie, agitacja odbywa się tu:

http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.p ... &start=450


Ostatnio zmieniony 16 maja 2008, 21:01 przez viper126pzgc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2008, 19:36 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
Panowie, wracamy do tematu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2008, 13:41 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
żeby zakończyć sprawę:
Cytuj:
Polityka zniechęca. Uwierz.
nikogo do polityki nie namawiam, bo i mnie do niej nie ciągnie, to raz.
Dwa, to bardzo proszę Viper, abyś mi nie imputował powyższego.
Trzy: jeśli ludzie chcą się spotykać, to ich sprawa i nie Tobie ich osądzać.
I cztery: oprócz gadania trzeba by coś zadziałać, tu się zgadzam :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..