Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 02 mar 2010, 20:56 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Ty to jednak uwielbiasz, Turku... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2010, 21:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 8:18 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2010, 22:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
ja chce ja chce ! :smt026 ! :smt026 ! :smt026 ! :smt026 ! :smt026 ! :smt026 ! :smt026 !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2010, 22:41 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 8:18 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2010, 22:47 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
turek - odkryłem prawdę o Tobie - jesteś zakamuflowanym trollem :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2010, 22:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 8:19 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2010, 23:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
turek pisze:
Uważam, że te komentarze są swego rodzaju "strzałem w stopę" Administratora, może warto byłoby przemyśleć powrót do dawnej formy, linkowania ważnego tematu do wątku na forum, albo połączyć ze sobą obie te opcje? :roll:


Zgadzam się w zupełności. Wspominałem Aleksiejowi, że komentarze na stronie głównej powoli zabijają forum dyskusyjne, ale wydawał się tak zachwycony możliwością zamieszczania wypowiedzi pod artykułami, że... dałem za wygraną.
Jego piaskownica, jego zabawki, ale faktem jest (tak mi się przynajmniej wydaje), że tworząc alternatywę dla wypowiedzi czytelników portalu, pozbawia sensu i zasadności istnienia forum.
Na konkurencyjnym portalu forum dyskusyjne jest praktycznie martwe - siłą tego portalu były właśnie wypowiedzi poszczególnych, często znanych osób. I możliwość podjęcia dyskusji w bardziej lub mniej ważnych tematach. Takiej możliwości w przypadku komentarzy pod artykułami brak. Lub może tylko ja jej nie widzę...??? :-?


Ostatnio zmieniony 03 mar 2010, 0:01 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 9:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
trudno się nie zgodzić z przedmówcami :|
coś za coś, jak to zwykle bywa, ale pójście na łatwiznę i na skróty nigdy nie dawało w dłuższej perspektywie dobrych efektów.
Tak pod uwagę :roll:

[ Dodano: Sro Mar 03, 2010 9:44 am ]
turek pisze:
YELLO_35 napisał/a:
turek - odkryłem prawdę o Tobie - jesteś zakamuflowanym trollem
Ach... te Twoje szpiegowsko-agenturalne zapędy... Walnij mi ignora i po kłopocie
wyrastasz na mistrza riposty, daję plusa :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 9:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Różnica jest taka, że tamte komentarze Alex moderuje - moje już kilkukrotnie zostały wycięte. A dotyczyły one choćby walki z reklamami w mieście. Nie ma co ukrywać, że w mieście jest wiele ważniejszych spraw i problemów za które urzędnicy powinni się wziąć w pierwszej kolejności.
Moja opinia jest niezmienna - zgorzelec.info jest teraz tylko po to, by zarabiać. Funkcji informacyjnej nie pełni prawie żadnej, jest dużą tablicą ogłoszeń. Jeśli już się trafi opis jakiegoś wypadku, wydarzenia, to dzieje się to 3 dni po tym, jak informację opublikowały konkurencyjne portale. Gdyby główny konkurent miał lepsze forum, to liczba odwiedzających zgorzelec.info szybko by zaczęła spadać. Poza forum, gdzie można od czasu do czasu coś ciekawego wyczytać nie ma już nic wartościowego w "naszym dzienniku". Na główną stronę nawet już nie wchodzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 10:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
gobo007 pisze:
Moja opinia jest niezmienna - zgorzelec.info jest teraz tylko po to, by zarabiać. Funkcji informacyjnej nie pełni prawie żadnej, jest dużą tablicą ogłoszeń. Jeśli już się trafi opis jakiegoś wypadku, wydarzenia, to dzieje się to 3 dni po tym, jak informację opublikowały konkurencyjne portale. Gdyby główny konkurent miał lepsze forum, to liczba odwiedzających zgorzelec.info szybko by zaczęła spadać. Poza forum, gdzie można od czasu do czasu coś ciekawego wyczytać nie ma już nic wartościowego w "naszym dzienniku". Na główną stronę nawet już nie wchodzę.
coś w tym niewątpliwie jest, tylko: co? :grin:
jak myślicie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 10:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
żeby dziennik był dziennikiem z prawdziwego zdarzenia to potrzebna jest rzesza dziennikarzy, która będzie zawsze "w tym miejscu i o tej porze", by później zrelacjonować to na stronie głównej. Wtedy możemy mówić, że newsy na głównej są aktualne. Myślę, że Alexowi powinno zależeć na tym, gdyż zainteresowanie czytelników portalu przełoży się na potencjalnych reklamodawców


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 10:56 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
qba -właśnie wszystko co dobre skończyło się, gdy reklamodawcy przyszli - Alex wtedy przestał się starać. Jego pies, jego pchły. Zgorzelec.info było i jest zbudowane na społeczności naszego miasta i okolic. Gdy ludzie się odwrócą, poziom merytoryczny znowu zacznie wzrastać, bo Alex sobie o nas przypomni i zacznie się bardziej starać:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 12:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Z historii zgorzeleckich wolnych mediów wynika, że żaden dziennik, czy niecodziennik, nie jest w stanie utrzymać się z obsługi lokalnego podwórka. Wszystkie po jakimś czasie powiększały krąg odbiorców i zasięg. I potem gasły.
Zgorzelec.info od początku opierało się na forum użytkowników, coś o tym wiem. Dyskusja, tematyka i nienajgorszy poziom przyciągały do tego miejsca ludzi. Było to forum opiniotwórcze i kreatywne. Bez niepotrzebnych kłótni, obrzucania się inwektywami i robienia dymu. Widać ten świetny okres minął i poszukiwania właściciela portalu poszły w innym kierunku. Forum zdominowała polityka w postaci nie dla wszystkich strawnej.
O starych czasach można by powiedzieć: To se ne vrati.. :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 12:13 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Chuck a to nie jest tak jak z giełdą papierów wartościowych? Jak grali ludzie z kręgów finansowych czy "elit" to była ciekawa, stabilna i nieprzewidywalna. Jak zaczęli się w nią bawić gospodynie domowe i klasa średnia to stała się chaotyczna i przewidywalna. Dowodem jest ostatni kryzys. Wystarczył jeden news ze stanów i wszyscy na hura wyciągali pieniądze. Panika!

Ludziska oswoili się z klawiaturą i internet stał się bardzo tani i dostępny.

Można zawsze wrócić do czegoś elitarnego np. krótkofalarstwo. Tam jest pełna kultura i zero polityki :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 12:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Dr. Dre pisze:
Można zawsze wrócić do czegoś elitarnego np. krótkofalarstwo. Tam jest pełna kultura i zero polityki
myślę, że nie tylko krótkofalarstwo daje taki komfort. Wszelkie małe, specjalistycze grupy pasjonackie, że już oddalimy się bardziej od wątkowego tematu :-? , są bardziej przewidywalne, przyjazne, bezpieczne i mniej chaotyczne. Jestem za specjalizacją i profesjonalizmem a przeciw amatorszczyźnie, której wszędzie pełno i wszędzie się panoszy pod różnym przebraniem :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..