Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19 lis 2008, 10:56 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
zniknął mi nagle podpis ustawiany w profilu a pojawiający się na dole każdego mojego posta :| .
Podpis (ostatnio zmieniony) brzmiał:
XXXXXxx
i kierował do nowego forum założonego przez K....., szefa Ka........., inaczej pubu Pod .....
.
Forum niekomercyjne, stworzone dla użytkowników bywających w tym lokalu i mające w swoim założeniu dać możliwość wypowiedzi uczestnikom tzw. Spotkań Czwartkowych (na których nota bene bywa czasem także Aleksander). Piszącym tu w wątku 'Spotkania Forumowiczów' (choć nie tylko).
Czyżby obawa przed konkurencją? :roll: , a może niechęć do samego Kaktusa, traktowanego na tym forum odmiennie od innych podobnych właścicieli pubów? :o
'Wolnoć Tomku w swoim domku' - pisał poeta, dobrze jednak pamiętać zakończenie tej przypowiastki. :grin:
Postuluję więc przywrócenie mojego podpisu, bo aktualnie odebrana mi została w ogóle możliwość umieszczania w profilu takiej informacji :shock:
Nie chciałbym się pożegnać z tym miejscem, tak jak zrobiło to już wielu użytkowników tego forum z podobnych powodów, ale zasady i obyczaje tego miejsca schodzą pomału na poziom trudny do akceptacji.


Ostatnio zmieniony 20 lis 2008, 0:54 przez bombas3, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2008, 1:04 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Twój podpis zawierał treść reklamową i dlatego został usunięty. Punkt 3g regulaminu tego forum wyraźnie określa publikację takich treści. Procedura przebiegła dokładnie tak samo jak w innych przypadkach podobnych do tego.

Możliwość publikacji podpisu została przywrócona dla Twojego konta, jednak tym samym proszę o przestrzeganie regulaminu tego forum.

Co to Pubu, o którym wspomniałeś chcę powiedzieć, że moje odwiedzanie nie ma tu nic do rzeczy, bo przychodząc płacę za wszystkie usługi lokalu jak każdy inny klient. Tak samo Pub płaci Tobie pieniądze, za dzierżawę tego miejsca i tak samo Pub powinien zapłacić za usługę reklamową firmie DGL będącej właścicielem dziennika i tego forum jeżeli chce skorzystać z jego usług. Moim zdaniem sprawa jest prosta: gdybym nie zapłacił za Tymbarka albo Herbatę, to bym jej nie otrzymał, a gdyby Kaktus nie zapłacił Tobie za czynsz to tak samo rozwiązałbyś z nim umowę.

Dziękuję za zrozumienie i proszę o nie wymuszanie na mnie umożliwienia stosowania niedozwolonych praktyk grożąc Twoim wycofaniem się z forum, bo moim zdaniem jest to nie fair.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 20:13 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
“Każdy może działać!
Niech rozkwitają te wszystkie inicjatywy!
Niech rozkwita sto kwiatów!”

Mao Zedong


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 13:08 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja myślę , że trzeba spokojniej na to spojrzeć. Forum Kaktusa , było nie było , jest konkurencją dla Alexa - i dlatego taka stopka pewnie została zlikwidowana. Inna sprawa , że niespecjalnie wierzę w tę konkurencyjność - ale to już inna sprawa ;)
Nie chciałbym bronić Alexa , bo nie pochwalam takich metod , jednak każdy broni swego interesu. Kaktus źle zaczął współpracę z Alexem - i tu wg mnie jest przysłowiowy pies pogrzebany...

Jeśli jednak mowa o interwencjach Alexa - ja bym dopuszczał więcej OT-ów - potem je wydzielał. Wg mnie to nadaje forum życia i charakteru rozrywkowego nawet - czego przykładem może być forum z mojej stopki. Dlaczego mojej stopki nie wyciął Alex? Bo nie jest konkurencją dla niego - jak mniemam.

I tyle ode mnie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..