Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 gru 2015, 12:05 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
ibanezbass pisze:
ale najlepszy filmik z wyburzenia, to moim zdaniem ten

Nie ma co porownywac. To robila firma wspolpracujaca z Vattenfall, a ja tam tak na szybko zapakowalem go pro i przykleilem do znaku :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2016, 15:15 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2006, 16:45
Posty: 156
Lokalizacja: Zgorzelec
Odświeżam temat, chciałem zapytać czy w Zgorzelcu jest ktoś kto w końcu zajarał się na dobre tematem eksploracji opuszczonych miejsc? ;)
No i przy okazji chciałbym pokazać zdjęcia z opuszczonego szpitala dla dzieci, który zwiedziłem jakiś czas temu, zdjęcia właśnie opublikowałem na moim blogu:

https://qbanez.wordpress.com/2016/01/08 ... la-dzieci/


Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2016, 17:17 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Zdjęcie mega klimatyczne, a RTG powala z nóg.

ibanezbass pisze:
zajarał się na dobre tematem eksploracji opuszczonych miejsc


Zajarał się to może zbyt dużo powiedziane, ale kręcą mnie te klimaty ;)
W tej tematyce jest fajny program na TVN Turbo: Wstęp wzbroniony.

Sam wybieram się od dłuższego czasu do opuszczonego miasta Pstrąże, ale jakoś nie mogę się zmobilizować 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2016, 19:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja i mój syn też z chęcią pojechalibyśmy w jakieś ciekawe miejsce, tego typu z większą ekipą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2016, 20:34 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Może kiedyś uda się coś zorganizować :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2016, 20:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
ibanezbass pisze:
chciałem zapytać czy w Zgorzelcu jest ktoś kto w końcu zajarał się na dobre tematem eksploracji opuszczonych miejsc?


Do Zgola chwilkę mam, ale jak podasz z pewnym wyprzedzeniem plan wyjazdu w podobne miejsce, to chętnie postaram się dostosować do terminu i zabrać razem z Tobą/ekipą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2016, 21:49 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
Do Zgola chwilkę mam, ale jak podasz z pewnym wyprzedzeniem plan wyjazdu w podobne miejsce, to chętnie postaram się dostosować do terminu i zabrać razem z Tobą/ekipą.


Mnie te tematy tak średnio kręcą - ale ogólnie lubię takie eskapady. Więc jak termin podpasuje to chętnie :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2016, 14:12 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2006, 16:45
Posty: 156
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeśli już to raczej szukam kogoś kto się tym pasjonuje i totalnie jarają go opuszczone miejsca, tak jak chociażby mnie. Kogoś kto będzie współpracował, a nie kogoś kogo sobie na doczepkę i na siłę wezmę mimo że w sumie ten ktoś jest średnio zainteresowany, lub ewentualnie mu podpasuje termin :smt064
:smt015


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2016, 17:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
ibanezbass pisze:
raczej szukam kogoś kto się tym pasjonuje i totalnie jarają go opuszczone miejsca

jakby ktoś taki tutaj był, to pewnie dawno byś o nim wiedział :P zgłosili się ci, których mógłbyś pociągnąć "za rękę" i zarazić pasją :P
Nie wybrzydzaj tylko bierz ich i róbcie zdjęcia, bo ostatnio mam ich niedosyt ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2016, 20:10 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2006, 16:45
Posty: 156
Lokalizacja: Zgorzelec
Tadam, sęk w tym, że fajnie by było poznać jedną, dwie osoby na maxa zajarane tematem. W dużej grupie ryzyko złapania w takim miejscu drastycznie wzrasta i nie chodzi tu o organizowanie zmasowanych wycieczek w takie miejsca, bo to się raczej nie uda (mam na myśli naprawdę fajne miejsca, jak choćby te podlinkowane przeze mnie w tym wątku, a nie jakieś ruiny, które nic po za pustymi betonowymi ścianami nie reprezentują). No i też nie fajnie jest chodzić po takich miejscach z ludźmi, których średnio to kręci. Wiem, bo przerabiałem już to, wyciągałem już znajomych średnio zainteresowanych tematem na takie wypady, a później się okazywało,że tu nie wejdę, tu się boję, tu się ubrudzę, tu za wysoko, tu za nisko, tu za ciasno, tu za duży przypał, tu za duże ryzyko że ktoś nas zobaczy, tu za mokro, tu za ślisko i milion innych powodów by nie wejść na miejscówkę gdy już się jest prawie w środku :P A jak ktoś jest podjarany i zdeterminowany to się poświęci i się ubrudzi i nieco zaryzykuje (w miarę rozsądnie oczywiście), by zwiedzić jakieś niesamowite miejsce, a w trakcie jego zwiedzania podobnie jak ja zareaguje zachwycając się jak głupi ;) O to w tym chodzi moim zdaniem :)
Mam takich znajomych, sęk tylko w tym że rozsianych po Polsce, a w okolicy dosłownie nikogo kto by się tym pasjonował, tylko ja :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2016, 20:44 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
ibanezbass pisze:
Mam takich znajomych, sęk tylko w tym że rozsianych po Polsce, a w okolicy dosłownie nikogo kto by się tym pasjonował...


No niestety Kuba - taka to niszowa "branża" ;)
Trochę tak jakby kolega MARUNIO utyskiwał nad faktem, że nikt nie chce z nim głowy na samoloty zadzierać. Taki lajf ;)
Jesteś niszowy i takim pozostań :smt023

Ale szczerze mówiąc to w viper126pzgc jest potencjał - o ile go znam... :|
Tobie solidny i zajarany (jak mówisz) partner do wypraw potrzebny - a o takiego trudno :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2016, 8:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
ibanezbass pisze:
Kogoś kto będzie współpracował, a nie kogoś kogo sobie na doczepkę
Kuba, trochę blednę myślenie moim zdaniem i jak to mówił Kargul "zupełnie nieprzyszłościowe" Nigdy nie wiadomo czy taki "zainteresowany" nie zmieni się w "zjaranego" i nie mowie tu o wypaleniu czegoś na miejscu :smt033
Tak myśląc dalej będziesz miał
ibanezbass pisze:
znajomych... rozsianych po Polsce

Moje hobby jest tez niszowe, ale nie nie robię selekcji kogo zabrać, a kogo nie. Jest wiele osób, które nie łyknęły bakcyla i nie mam o to pretensji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2016, 22:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
ibanezbass pisze:
nie kogoś kogo sobie na doczepkę i na siłę wezmę mimo że w sumie ten ktoś jest średnio zainteresowany, lub ewentualnie mu podpasuje termin


Ja lubię pooglądać stare miejsca, bo z niektórymi owego czasu przeplatały się moje losy. Wspomnienia też są dla mnie pewną wartością. Myślę że odwiedzić takie miejsce, wraz z kilkoma osobami, bo w kilku raźniej i przyjemniej, jest bardzo miło.W dodatku koszty ewentualnego dojazdu były by mniejsze, bo każdy się na paliwo dorzuci i gitara.
Jeśli jednak (jak piszesz) Twoje oczekiwania są z goła odmienne, to ja obawiam się że im nie sprostam i wycofuję chęć wspólnego wyjazdu, bo w moim mniemaniu powinien być to wyjazd bez zobowiązań.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2016, 15:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja tam raczej brudu się nie boję. Strachliwy w innych wspomnianych kwestiach też nie jestem ale nie chciałbym być traktowany jak ktoś będący doczepką. Nie ukrywam, że mi przykro.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2016, 16:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
viper126pzgc pisze:
Ja tam raczej brudu się nie boję. Strachliwy w innych wspomnianych kwestiach też nie jestem ale nie chciałbym być traktowany jak ktoś będący doczepką. Nie ukrywam, że mi przykro.


Mamy podobne odczucia - ja na taką eskapadę wybierałbym się bardziej, aby popatrzeć/pozwiedzać, niż robić zdjęcia - może kiedyś "sami" coś zorganizujemy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..