Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 07 lip 2016, 10:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Pani Jowita zapewne ma rację ale nie ma dowodów w formie dokumentów potwierdzających jej słowa. Wiem jak to jest. Kiedyś sam próbowałem udowodnić nieprawidłowości w zarządzaniu jednym ze zgorzeleckich przedszkoli. Przegrałem sprawę w sądzie, bo brakło mi ''papierowych podkładek'' pod to co mówiłem. Złodzieje wygrali i teraz śmieją mi się w twarz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2016, 16:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 cze 2016, 18:26
Posty: 3
A ja się pytam a co jak racji nie ma? Czy można tak?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lip 2016, 10:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak nie ma racji to powinna odwołać wszystko i grzecznie przeprosić. Znając jednak życie z tej strony, mniemam, że nawet gdy ma rację, to też będzie musiała przeprosić, tak jak musiałem ja. No i tak jak ja dostanie ostro po kieszeni (grzywna, nawiązki, koszty sądowe). To nie są tanie rzeczy :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 17:10 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 mar 2016, 12:12
Posty: 5
Cytuj:
Szanowna Pani Jowito! Być może Pani nie zdaje sobie sprawy, że pomawianie-zniesławianie osób publicznych to przestępstwo z kodeksu karnego mianowicie 212 art kk!! Proszę się bardzo głęboko zastanowić nad formą wypowiedzi, bo robi to Pani publicznie, jeśli słowa nie mają pokrycia to ma Pani gwarantowane co najmniej 20 pozwów. A nadmienię, że nikt w sieci nie jest anonimowy, konsekwencją może być zawieszenie Pani w pracy, lub dwa lata w zawieszeniu!!!


nie zaśmiecajcie mi tematu!
Ja jako podatnik chcę informacji i jako podatnik płacę za tę informację a co ja z tymi imformacjami zrobię to już moja sprawa.
Zakładając stowarzyszenie waszym celem było szperanie w cudzych kieszeniach i życie kosztem innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2016, 19:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Pani Jowito - prosze o spokoj i rzeczowa dyskusje. Przypatruje sie jej jako jeden z moderatorow tego forum i nie ukrywam ze stapa Pani po cienkim lodzie.
Jest Pani niezbyt grzeczna i do tego napastliwa.
Nie lubie blokowac uzytkownikow, ale czasem korzystam z tej opcji.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2017, 14:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 maja 2017, 14:19
Posty: 1
Następna matka Polka z Łagowa która może podzielić już w krótce los matki Magdaleny Ż. z Bogatyni.Pani Jadzia wyrabia się na stanowisku głównej księgowej w gimnazjum i skarbnika stowarzyszenia jak może i wychowuje dzieci ukochanej córeczki a córcia Kamila Sz. z nowym lovelasem ciapatym Pawełkiem w Turcji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2017, 15:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 kwie 2016, 10:35
Posty: 1
Do morello
W innych moich postach i w innym temacie opisałem co nie co o działaniach pewnej grupy w którą jest umoczona Małgorzata Sz. czyli siostra Kamili Sz. wraz ze swoim konkubentem Adamem K. odnośnie przemytu i handlem narko-oni działają na dużym trujkącie czyli Holandia >Praga>Wrocław ale ten temat wykasowano ze względu na interwencję rodziny Sz. no a Paweł P. ogarnia kraje arabskie czyli najwiękasza działka ze względu na cenę Heroiny
Tym razem upolował sobie nową zdobycz która będzie robiła za przyjmowaka i wydawaka .Kwestia czasu aż któraś kulka pęknie w jelitach.
Stary lis Pavello wyczuł zajączka że jest w dołku finansowym i potrzebuje kasy.
W Nestbanku już nie ma takich kokosów jak w Getinie i łapie się ale jest przykre że to brzytwa .Ma dwoje dzieci w dodatku .
Co niektóre kobiety wyprawiają to po prostu strach się bać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2017, 15:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 kwie 2016, 18:10
Posty: 1
U Magdy Ż. pękł woreczek i stopniowo zaczęło się jej pogarszać a w szpitalu dostała szału bo wiedziała gdy jej zrobią badania to wyjdzie że przemycała prochy w Egipcie i za to ma się wyrok śmierci dlatego mówiła do Markusa że ona już z tąd nie wróci.
Chyba że po układach przed sekcją zrobili jej płukankę z chloru żeby zatrzeć ślady.
Za przemyt hery w Turcji dają nawet dożywotkę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2017, 18:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:40
Posty: 124
Lokalizacja: zgorzelec
xenia pisze:
U Magdy Ż. pękł woreczek i stopniowo zaczęło się jej pogarszać a w szpitalu dostała szału bo wiedziała gdy jej zrobią badania to wyjdzie że przemycała prochy w Egipcie i za to ma się wyrok śmierci dlatego mówiła do Markusa że ona już z tąd nie wróci.
Chyba że po układach przed sekcją zrobili jej płukankę z chloru żeby zatrzeć ślady.
Za przemyt hery w Turcji dają nawet dożywotkę.

xenia tobie powinni zrobić płukankę ,ale miejsca na mózg. Tam już nic się uszkodzić nie da.
p.s.pisze się stąd


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2017, 12:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 mar 2016, 12:12
Posty: 5
Kto dzisiaj jedzie na urlop do Turcji?
http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_kon ... 08.cmsap5p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2017, 18:03 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
http://niezlomni.com/agencja-detektywistyczna-badajaca-miejscu-okolicznosci-smierci-polki-poinformowala-o-rezultatach-sledztwa-zaczelo-sie-magda-zostala-zwabiona-mezczyzne/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2017, 10:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 maja 2017, 9:59
Posty: 1
Po przylocie do Turcji zobaczyła palmy,słonie,niebieskie morze i zwariowała ze szczęścia.
Myszko,myszko - będę się tobą opiekował i spłacać będę twój kredyt we frankach - powiedz mi co się stało :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..