Dzisiaj jest 11 maja 2025, 0:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 18 lip 2006, 17:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 lip 2006, 21:05
Posty: 10
Lokalizacja: ZGORZELEC
Cytuj:
Jeżeli czyta to ktoś z jakimikolwiek pieniędzmi, to właśnie puka się w czoło.


A moze znajdzie sie jakis Warren Buffet ktory uszczesliwi mieszkancow Zgorzelca i przy tym nie bedzie musial sie pukac w czolo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lip 2006, 17:08 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Ja powiem tak, skoro przeliczyliście wszystko i chcecie działać to jak zinfo wam bedzie potrzebne do nagłośnienia to dajcie znać.

Popieram.

Pozdrawiam wszystkich wariatów którzy wierzą, że coś można w tym mieście zrobić nowego. A wiecie czemu ? Bo sam taki byłem kiedyś :D I wiecie co ? Można, tylko musicie w to uwierzyć. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lip 2006, 17:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
radiowcy pisze:
A moze znajdzie sie jakis Warren Buffet ktory uszczesliwi mieszkancow Zgorzelca i przy tym nie bedzie musial sie pukac w czolo.


Raczej drugi Maciej Dobrzyński.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sie 2006, 15:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 sie 2006, 15:39
Posty: 8
Lokalizacja: Zgorzelec / Wrocław
Moim zdaniem, radio to bardzo dobry pomysł. Jeżeli chodzi o radio "tradycyjne" to powinno obejmowac cale miasto, jak wczesniej ktos pisal. Co z tego, ze w miescie jest kablowka. Mieszkam na ujezdzie i do dnia dzisiejszego nie ma u mnie kablowki... Wiekszosc z nas chciałaby wiedziec na bezaco co dzieje sie w naszym miescie.
Widze, ze Alex nie za bardzo, ale na dobry poczatek ZINFO mogloby zalozyc radio internetowe. Jako portal ma juz jakas renome, doswiadczenie i przetarte sciezki w naszym miescie. Oprocz muzyki odpowiednia ramowki m.in rozmowy z osobami trzymajacymi wladze m.in. kiedys opublikowal rozmowe mp3 z komendatnem policji. Zawsze cos na dobry poczatek.
Zawsze mozna nawiazac wspolprace ze szkolami i mlodzieza, ktora by za darmo wspolpracowala, zawsze to jakies nowe doswiadczenie dla mlodziezy (istnieje przeciez pelno gazetek szkolnych w gimnajach czy w ogolniaku). Paru moim znajomych wspolpracowalo takze z naszymi gazetami. Jestem przekonany ze i do radia byloby duzo chetnych osob.
Szkoda, ze uciekam na studia, bo chetnie pomoglbym w powstaniu takiego radia :)
Ale oprocz mlodziezy, przydaloby sie zatrudnic jedna profesjonalna osobe, ktora mialaby jakies doswiadczenie i pokierowala tym wszystkim. Poczatki zawsze sa trudne, ale pozniej jakie efekty sa. Zapewnie tez bylo trudno z zinfo, a teraz, jaka renome ma ten portal :)
Wszystko jest mozliwe i nie mozemy podchodzic pesymistycznie. Tym bardziej, ze wiele osob ma jakies pomysly, lecz inni nie chca pomoc, a wrecz przeszkadzaja.. i tak m.in nic sie nie dzieje, poniewaz nikomu nic sie nie chce, badz chca miec od razu jakies korzysci.
Ale wierze, ze jezeli zebralaby sie grupka ludzi i podeszla do tego powaznie, to powstaloby radio :)
Powodzenia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2006, 13:56 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2006, 13:41
Posty: 2
Lokalizacja: Zgorzelec <> Bochum
Tak na poczatek,niezbyt male koszty na start,ciekaw kto wywali taka kase:
Cytuj:
Musisz wpierw miec koncesje na nadawanie na FM, bo o nia ZAiKS zapyta. Koszt uzyskania koncesji liczymy wedlug wzoru:
4000 zl + (0,22 zl * ilosc sluchaczy w zasiegu). Zatem jezeli to bedzie miasto o liczebnosci 20.000 mieszkancow, trzeba doliczyc jeszcze okolice miasta, czyli kolejne 20.000 osob. Razem 40.000 osob, wiec liczymy: 4000 + 8800 = 12800 zl. To takie miasteczko powiatowe. W Slupsku oplata wynioslaby min. 48 tys. zl, w Lublinie ponad 100 tys, Warszawe policzcie sobie w ramach pracy domowej.
Do koncesji dochodzi koszt dokumentacji, pozwolen, zakupu homologowanego nadajnika i anten, wynajecia obiektu nadawczego.

Oczywiście dochodzi Zaiks,a on tez do tanich nie należy.
Kto jest w stanie wydać prawie,albo ponad 20.000 zł. ???
Pozdrawiam ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2006, 16:22 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Popieram pomysł Łukasza. Koszty utrzymania nie będą duże - kiedy powie się że organizuje to zifno orazu kilku reklamodawców da temu radiu zarobić więć i tak będzie się na plusie. Alex co ty na to ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..