Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 mar 2009, 11:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Renegat pisze:
Tym postem sugerujesz bez żadnych podstaw dowodów itd że na tej imprezie ludzie ćpają.


Szczerze? Ignorowałbym posty tego typu pisane przez Patriotę vel Cichy - bo to do niczego dobrego w żadnym wypadku nie zmierza :roll:
Pomówienia i oszczerstwa to typowa broń takich wojowników o Polskę...

Ja w każdym razie ograniczam mocno dysputy tego rodzaju - takie wiosenne postanowienie ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2009, 12:39 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
YELLO_35 pisze:
Szczerze? Ignorowałbym posty tego typu pisane przez Patriotę vel Cichy - bo to do niczego dobrego w żadnym wypadku nie zmierza

Czego się można spodziewać po IGNORANCIE
YELLO_35 pisze:
Pomówienia i oszczerstwa to typowa broń takich wojowników o Polskę...

To już lekka manipulacja gdzie i kogo pomówiłem morderatorze ]:-> :D

[ Dodano: Pon Mar 16, 2009 12:42 pm ]
Cytuj:
Ja w każdym razie ograniczam mocno dysputy tego rodzaju - takie wiosenne postanowienie
_________________

Jaka ulga podporo forum ]:-> :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2009, 13:08 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
PATRIOTA to nie CICHY....... ale z jego organizacji, stąd podobne poglądy, PATRIOTA jeśli wierzyć temu co mówi jego e-mail to HOŁAHENRYK@cośtamcośtam......a tego pana to przedstawiać nie trzeba w związku z tym uprzejmie proszę forumowiczów o nie wdawanie się z dyskusję z TROLLEM!

pozdrawiam prawie wszystkich :)


Ostatnio zmieniony 16 mar 2009, 13:17 przez Namruf, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2009, 13:15 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Namruf pisze:
PATRIOTA to nie CICHY


Skoro lepiej wiesz... ;)

Cytuj:
uprzejmie proszę forumowiczów o nie wdawanie się z dyskusję z TROLLEM!


tego również się trzymam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2009, 16:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 kwie 2007, 8:43
Posty: 118
Lokalizacja: Zgorzelec
PiTeK pisze:
RyBa pisze:
Wie ktoś co w tym roku będzie z Marleykami oraz w jakim terminie sie odbedą ??

Tydzień temu rozmawiałem z Jasiem - on nie robi Marleyek. Lechu z "Pozytywki" miał się tym zając ale nie wiem czy się zdecydował.

Z tego co wiem, to się nie zdecydował, ale to informacje z drugiej ręki, więc pożyjemy, zobaczymy. Po jutrze najprawdopodobniej będę miał pewniejsze wiadomości.

Ktoś wcześniej poruszył temat braku "tego typu" imprez w Zgorzelcu. Z bardziej potwierdzonych informacji, to Leszek wspominał o Natural Dread Killaz, Jamal-u i jeszcze paru zespołach, nie pamiętam dokładnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 mar 2009, 20:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
No i o to chodzi by coś się w tym mieście działo a widzę że Lechu się za to zabiera ^^
Kondzio wiesz może czy za najbliższym koncertem molesty też stoi Lechu ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2009, 8:13 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Cichy vel Patriota dostał pierwsze i ostatnie ostrzeżenie za trolling. Dalsze jego działanie w tym kierunku sprowokuje taki sam finał jak poprzedni nick.

Informacja do Patrioty: wiem, wiem... cenzura rządzi na tym forum, a ja jestem niedobry. W każdym razie jeżeli gdziekolwiek pociągniesz temat dotyczący tej niesprawiedliwości to przyspieszysz moją reakcję, dlatego w razie chęci podyskutowania na ten temat zapraszam na PW.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez aleksander, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2009, 8:43 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
aleksander pisze:
Informacja do Patrioty: wiem, wiem... cenzura rządzi na tym forum, a ja jestem niedobry. W każdym razie jeżeli gdziekolwiek pociągniesz temat dotyczący tej niesprawiedliwości to przyspieszysz moją reakcję, dlatego w razie chęci podyskutowania na ten temat zapraszam na PW.
:smt082 :smt044
]:-> :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 kwie 2009, 7:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 kwie 2009, 7:29
Posty: 1
Lokalizacja: Szklarska Poręba
Wracając do tematu !

Wyjeżdżając ze Zgorzelca miałem nadzieję, że idea reggae koncertów pt. MARLEYKI będzie kontynuowana. Pierwsza impreza odbyła się w 1997 roku i jakby nie było jest częścią historii Zgorzelca. Zrezygnowałem z organizacji ponieważ nie jestem na miejscu, a robienie imprezy "na odległość" nie wychodzi.

Trzymam kciuki za MARLEYKI 2009.

Jasiek - Kosmos Mega Sound System


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 kwie 2009, 10:37 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Dj z Kosmosu pisze:
Trzymam kciuki za MARLEYKI 2009.

Niestety obawiam się, że nie będzie za kogo. Z tego co się dowiedziałem to organizowanie Marleyek nie wyszło poza sferę marzeń Lecha. Bo jak można nazwać fakt iż w planowanym terminie (9 maja) w MDK odbywać się będzie Muzyczna zadyma – przegląd kapel. Dodatkowo ani UM, ani MDK nie dadzą na Marleyki pieniędzy ponieważ nikt się oficjalnie nie zwrócił o sfinansowanie tej imprezy. Próbowałem coś załatwić ale jest za późno bo pieniądze poszły na inne imprezy. Na pocieszenie informuje, że podczas wspomnianej Muzycznej Zadymy w jury zasiądą muzycy z zespołu Vavamuffin, którzy po zakończeniu konkursu dadzą koncert.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 kwie 2009, 13:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
PiTeK pisze:
Na pocieszenie informuje, że podczas wspomnianej Muzycznej Zadymy w jury zasiądą muzycy z zespołu Vavamuffin, którzy po zakończeniu konkursu dadzą koncert.


To przynajmniej mamy jedną dobrą wiadomość :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2009, 19:37 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 kwie 2009, 17:21
Posty: 3
Lokalizacja: Tylice
Aby tworzyć taką imprezę, trzeba mieć w sobie dużo samozaparacia, nie liczyć się z poniesionymi kosztami (przede wszystkim czasowymi). Nie liczyć na korzyści. Nie liczyć na na porażkę, na sukces. Mieć tylko aż pełne zadowolenie z tworzenia imprezy i patrzeć z góry na to, co się będzie działo. Wierzyć, że będzie działo się dobrze.
Pozdrowienia dla wszystkich ZAPALEŃCÓW, którzy jeszcze w siebie nie uwierzyli.


Ostatnio zmieniony 21 kwie 2009, 19:38 przez Wal de Marr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2009, 22:22 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 kwie 2007, 8:43
Posty: 118
Lokalizacja: Zgorzelec
Abstrahując do koncertu Vavamuffin po Zadymie, później z tego co mi wiadomo ma być after w Pozytywce, dwa sound systemy (Dralle i chyba Blizna Terror, ale nie jestem pewien) ;) A z tego co słyszałem na sam przegląd mało chętnych jest. Ma ktoś jakieś info o zgłoszonych zespołach?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2009, 15:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Z znajomych mi to z tego co wiem 2 ekipy na pewno - Jedni od Litka a 2 od Johnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2009, 21:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 kwie 2007, 8:43
Posty: 118
Lokalizacja: Zgorzelec
No i wiem, że chłopaki z Węglińca (Guardian of Death) się zgłosili, poza tym nic więcej nie wiem.

A tak poza tym zastanawiam się jak będzie rozwiązana kwestia biletów na koncert Vavamuffin. Wyrzucą wszystkich z sali i będą z powrotem wpuszczać tylko tych z biletami?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..